Nie chciane e-maile na poczcie

Witam,

Od paru dni na moją skrzynkę pocztową na jednym z portali przychodzi masa nie chcianych e-maili z różnych adresów e-mail ale o tym samym temacie zawsze takim jak

i zawsze jest taka sama etykieta nadawcy jak

tylko że adresy e-mail są przeróżne. Dziś np. po nocy miałem 58 e-maili w skrzynce właśnie o takim temacie i takiej etykiecie.

Pocztę odbieram przez Windowsowego Outlook Express na XP. Nawet podczas pracy na komputerze jest moment że te e-maile przychodzą praktycznie co minutę. Powiedział bym że to są już takie jak by serie że przychodzą te e-maile.

Parę adresów e-mail dodałem do Czarnej Listy ale każdy e-mail przychodzi z innego adresu i mija się to z celem.

Co można zrobić żeby pozbyć się tych e-maili (prócz oczywiście zlikwidowania skrzynki e-mail)?.

Oznaczyć te maile jako spam? Może jest możliwość blokowania poszczególnych adresów e-mail, to to by trzeba wypróbować :slight_smile:

A swoją drogą to wiesz jak takie maile się znajdują w twojej skrzynce :smiley:

Pozdrawiam

w OE możesz ustawić regułę wiadomości aby wiadomości z tematem:

Be Amazing In Bed!!

od razu usuwał i nie pobierał ich z serwera,

a na przyszłość uważaj gdzie podajesz swój email:-)

A gdzie masz to pocztę ? Może poszukaj czegoś takiego jak filtry, np. na Gmailu są i gmailopodobnych skrzynkach i można tam ustawić Filtry, co dana wiadomość zawiera i co z nią zrobić. Pomijam fakt, że Gmail ma wyśmienite filtry SPAMu.

Bolo92 pocztę mam na poczta.fm. Od lat tam mam pocztę i dopiero parę dni temu jak pisałem wcześniej atakują mnie takie e-maile. Teraz jak odebrałem pocztę przez Outlook Express to miałem 20 takich e-maili od godziny 13 do 16.

Ja osobiście sam nie podaje adresu gdzie nie potrzeba, to wiadoma sprawa jest.

mirkol a jak zrobić w Outlook Express

?.