Nie czyta mi 3 rdzeni w X4

Witam.

posiadam processor Amd Phenom II X4 960T 3.00GHz dziś kiedy wszedłem w msconfig , rozruch potem w opcje zaawansowane tam gdzie pisze liczba processorów ja miałem tylko 1 nie wiem czy to jest błąd czy coś innego proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Wszystko jest w porządku, opcja, o której wspominasz jest dla deweloperów, w większości przypadków pomocną przy debugowaniu. Ciebie nie powinna interesować, w dawnych czasach twierdzono, że  włączenie wszystkich rdzeni w tym miejscu przyspiesza start Windows ale udowodniono, że jest bez znaczenia.

 

Co pokazuje menadżer zadań, powinny być widoczne 3 rdzenie procesora.

Możesz też pobrać cpu-z i pokazać zrzut na forum z niego, zakładka “Main” :slight_smile: