NIe czyta mi płyt DVD+R ;/

A więc tak miałem formata i teraz nie czyta mi płyt;/ wczesniej było dobrze .Co musze zrobic???

Z góry thx :slight_smile:

Jeżeli napęd jest dobrze podpięty, to zainstaluj najnowsze FirmWare.

btw // dziwne że po formacie nie czyta żadnych płyt ?

Grzebałeś coś w budzie ?

Ja proponuję udać się do wróżki i zadać jej to pytanie.

Nie podajesz praktycznie żadnych przydatnych informacji. Powodzenia.

nie czyta nie któreych płyt;/ a szczególnie pustych płyt;/

Konkretnie których ? DVD ? CD ?

Facet więcej szczegółów tak jak napisał Monczkin wróżyć nie będziemy.

Chcesz żeby ktoś pomógł to opisuj dokładnie swój problem i podawaj jak najwięcej szczegółów.

A jak ma odczytać puste płyty ? Skoro nic na nich nie ma ? Czy napęd wcale ich nie widzi ?

Tak jak napisałem post wyżej spróbuj zainstalować najnowsze FirmWare.

Wczytuje Mi Tylko Płyty DVD-R a nie wczytuje DVD+R ;/ Wczesniej wszytskie wczytywało ;/

Moj Napęd to Samsung SH-W162C

Zainstaluj najnowsze FirmWare do napędu, i dopiero jak to wykonasz to napisz, czy pomogło.

mógłbys mi podac skąd sciągnąć?

Ze strony producenta napędu…

NukiS

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Pomocny temat Jak mądrze zadawać pytania

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

no sciągnełm to cos ze strony producenta i co dalej?

To chyba oczywiste że musisz zainstalować :?

Przez te ku… Je… Sterowniki Komp mi sie zalił i do naprawy czkealem az 5 dni ;p a napęd dopiero dostne za 2 tygodnie :frowning:

Jeszcze nie słyszałem żeby się coś stało komuś z kompem, lub napędem od sterowników :roll:

No chyba że ściągasz nieodpowiednie do swojego modelu sprzętu i systemu, ale wtedy też nie powinno się nic stać ;]

Drugim razem jak nie potrafisz nawet ściągnąć dobrych sterowników i poprawnie tego zainstalować, to od razu oddaj to w ręce kogoś kto ma chociaż minimalne pojęcie o tym co robi…

ups…ja tez mam je zaraz instalowac :smiley: :smiley: :smiley: zrobic to czy nie oto jest pytanie :lol:

Rób jak uważasz.

Jak masz dobrze dobrane stery do sprzętu to nie ma prawa nic się stać :!: :!:

Jak Komp Byl w Naprwaie Mowili ze w Napędzie Byl Wirus ;/ (zal?) i temu kompa nie mogłem włączyc i otworzyc napędu zeby zorbic formata ;/