Nie da się zainstalować nowego windowsa

PROSZĘ O O POMOC !

Przez przypadek usunąłem plik systemowy z folderu ,system32 ‘’ i potem jak chciałem włączyć kompa to przy tych napisach na początku pojawił się komunikat ,Nie można uruchmić systemu - brak pliku X ‘’ .I ten plik X właśnie usunąłem .A gdy chciałem zainstalować windowsa na nowo to też wyskakiwał ten komunikat .Co robić, doradzcie, pomużcie…

Z góry dziękuję …

PS : Teraz piszę z biblioteki szkolnej…

A może byś tak napisał co usunąłeś.

Najlepiej przytocz dokładnie treść komunikatu.

W jaki sposób to robiłeś?

Możesz spróbować uruchomić system w trybie awaryjnym, skorzystać z opcji naprawy systemu itd.

W ostateczności formatujesz partycję systemową i instalujesz system od początku. O ile płyta z Windowsem nie jest uszkodzona instalacja powinna się odbyć bez zakłoceń.

Chciałem uruchomić system w trybie awaryjnym ale potem jak wziąłem to opcję, to na dole niebieskim kolorem pisana była ta czynność, wziałem ,enter ‘’ i nic… KOmputer się zrestartował … :?

Mogłbyś mi powiedzieć jak to zrobić, bo komputer mam od niedawna…

Próbowałem poprzez ,delete ‘’ w momencie gdy się urochamia system, żeby było takie niebieskie tło z białymi napisami, ale NIC .Nie chce się włączyć i w momęcie gdy nacisne owy klawisz to komputer sie znów restartuje…:confused:

Napiszę potem, ponieważ obecnie jestm z dala od domu i nie mam takiej mozliwości .Pozdrawiam .

musisz zainstalować ponownie cały system przez przestawienie bota w biosie i instalacja

Złączono Posta : 12.10.2007 (Pią) 12:35

aha i jeszcze jak zmienisz bota to niemożliwe żeby Ci cos wyskakiwało bo komputer nie czyta wogule plików z kompa tylko wszystko z płyty !!

Spróbuj z konsoli sfc /scannow. Wcześniej włóż płytkę z instalką windy do CD/DVD.:mrgreen:

Jeżeli twierdzisz że jesteś początkującym użytkownikiem, to po jakie licho wchodzisz do tego katalogu?? :smiley: A tak poważnie to użyj opcji odzyskiwania systemu - TUTAJ

Złączono Posta : 12.10.2007 (Pią) 13:44

TUTAJ zerknij może Ci się przyda

Już sobie poradziłem z tym problemem . Skopiowałem pliki z dysku od mojego kolegi i wrzuciłem na swój .

Pozdrawiam :slight_smile: