Nie dochodzące SMS-y

Witam.

Mam taki problem, otóż jestem w sieci PLUS, posiadam telefon SEk550i.

Od wczoraj wieczorem pojawił się problem. Do wszystkich innych znajomych sms-y dochodzą bez problemów, tylko do jednej osoby mam problem otóż sms niby jest wysłany, przychodzi raport o dostarczeniu, ale ta osoba nie dostaje żadnych z moich smsów, wysłałem chyba już ze 30 wiadomości. Zadzwoniłem do tej osoby i powiedziała, że żadna wiadomość nie doszła. Dodam, że ta osoba normalnie do mnie pisze smsy i wiadomości dochodzą jak trzeba :shock:

W czym tkwi problem ??

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Może ta osoba ma przepełnioną skrzynkę i dlatego nie dostaje smsów.

Gdy skrzynka przepełniona a ważność sms-a ustawiona na 24 godziny to mogą nie być odbierane.

Miałem podobną sytuację jak esemesowałem dużo do jednej osoby to na początku wszystkie dochodziły ale potem smsy zaczęły nie dochodzić musiałem nie raz wysyłać po 5-7 smsów żeby doszedł 1 sms to samo z raportami raz były raz nie… pisałem w tej sprawie do plusa i dostałem odpowiedz że nic na to nie poradzą, widzą że wysyłałem dużo smsów do tej osoby a że nie dochodzą to nic na to nie poradzą :expressionless: Jedynie pomogła zmiana nr na ten nr co pisałem :smiley: 8) i wszystko teraz gra… :mrgreen: