Nie docierają mi niektóre wiadomości gadu-gadu!

Witam!

Mam problem polegający na tym iż nie docierają mi niektóre wiadomości gg od moich znajomych.Piszą coś do mnie a następnie wątek sie urywa i po 5 minutach są wkurzeni że nie odpisuje!Natomiast u mnie nic się nie pokazuje tak jak bym tracił na chwilę połączenie!POMOCY!

Pozdrawiam!!

tez tak mialem ale zwykle przechodzilo samo:] w takim wypadku mialem zapasowy nr i na nim zwykle bylo wszystko ok;)

taki urok gg, a ludzie dalej używają

z gadu-gadu są czasem problemy ale nie trwają długo :smiley:

czasem jak wyslesz do wielu osób na raz wiadomość serwer gg automatycznie daje bana na twój nr GG przez co na jakiś czas ma się blokane na wysyłanie wiadomości a to zę wiadomości nie docierają może być spowodowane utrata pakietów ale to zazwyczaj jak sie ma siec radiową no i w złą pogode to czasem tragicznie działa i rwie połączenie :slight_smile:

Nom, pewnie po pewnym czasie zacznie ci działać.

A jak nie to pewnie masz wirusa. :confused:

On normalnie wysyła. To jemu nie dochodzą wiadomości… ostatnio mam to samo. Sys na bank czysty i wszystko dobrze skonfigurowane.

Wina GG.

Tak, tak, to wina gg. Od jakiegoś czasu dzieje się coś takiego, że bez twojej wiedzy wysyłane są ‘niby’ wiadomości do innych użytkowników (w setkach). Za to dostajesz bana na wysyłanie wiadomości (od 24h do 48h). Jedyna rada - przeczekać.

Chociaż ja radzę instalację Tlena lub AQQ :wink:

Bez wiedzy ale to akurat wina szkodników. A ban polega na tym że Ty wszystkie wiadomości od innych widzisz ale niedocierają do innych te, który Ty napisałeś. Czyli ban na wiadomości wychodzące a nie przychodzące.