Nie dzial strona dobreprogramy

(Marekpratnicki) #1

czy wam tez nie dzial strona dobreprogrmy.pl! !!

(Golden Finger) #2

U mnie wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam :okulary:

(fiesta) #3

:arrow: O vortalu

(Duch) #4

potwierdzam

niedawno lisek pisał na SB, że coś tam zmieniają i niektórzy mogą mieć problemy z wejściem na dobreprogramy!! chociaż to było kilka dni temu (albo więcej) :roll: spróbuj później!! :slight_smile:

(Marekpratnicki) #5

jak moge tu wkejc obrazek to wam pokaze co mi sie pokazuje kiedy ch wejsc ow waz na strone

(fiesta) #6

(Marekpratnicki) #7

ok moze mi sie troszke udlao ale nie dokonca!! ale zucie na to okiem! !!

http://pradal.w.interia.pl/GG.html

(Duch) #8

no chyba raczej to drugie!! u mnie wyskakuje biały ekran!! :smiley: a może o to chodziło :roll: :rotfl:

(Marekpratnicki) #9

a teraz

(Magik) #10

A teraz u mnie pojawia się napis obrazek i nic poza tym. Poprzednio było to samo co u DUCHA.

(Duch) #11

znowu potwierdzam:

(Marekpratnicki) #12

ej co mam zrobic nie moge nadal wejsc na strone dobre programy! !!

(Duch) #13

przynajmniej skopiuj tekst, który się wówczas pojawia!! będzie nam łatwiej pomóc!! :slight_smile:

(Marekpratnicki) #14

niektore pliki moga byc szkodliwe dla koputera. jezli ponisze informacjia o pliku wyglaDA PODEJRZANA lub nie masz pelnego zaufania dla zrudla , nie otwieraj i nie zapisuj tego pliku! !!

(Trebron) #15

Według mnie masz coś rozregulowane w Opcje Internetowe => Zabezpieczenia. Posprawdzaj, czy masz ustawione animacje Flash i takie tam inne, oraz jaki masz poziom bezpieczeństwa. Gdy jest za wysoki, tak się może dziać :slight_smile:

(system) #16

Albo jakiś program antyvirusowy nie daje Ci otwierać vortalu, w ostateczności może to być wina firewalla. Poszperaj w opcjach :smiley: