Nie dzial strona dobreprogramy

czy wam tez nie dzial strona dobreprogrmy.pl! !!

U mnie wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam :okulary:

:arrow: O vortalu

potwierdzam

niedawno lisek pisał na SB, że coś tam zmieniają i niektórzy mogą mieć problemy z wejściem na dobreprogramy!! chociaż to było kilka dni temu (albo więcej) :roll: spróbuj później!! :slight_smile:

jak moge tu wkejc obrazek to wam pokaze co mi sie pokazuje kiedy ch wejsc ow waz na strone

ok moze mi sie troszke udlao ale nie dokonca!! ale zucie na to okiem! !!

http://pradal.w.interia.pl/GG.html

no chyba raczej to drugie!! u mnie wyskakuje biały ekran!! :smiley: a może o to chodziło :roll: :rotfl:

a teraz

A teraz u mnie pojawia się napis obrazek i nic poza tym. Poprzednio było to samo co u DUCHA.

znowu potwierdzam:

ej co mam zrobic nie moge nadal wejsc na strone dobre programy! !!

przynajmniej skopiuj tekst, który się wówczas pojawia!! będzie nam łatwiej pomóc!! :slight_smile:

niektore pliki moga byc szkodliwe dla koputera. jezli ponisze informacjia o pliku wyglaDA PODEJRZANA lub nie masz pelnego zaufania dla zrudla , nie otwieraj i nie zapisuj tego pliku! !!

Według mnie masz coś rozregulowane w Opcje Internetowe => Zabezpieczenia. Posprawdzaj, czy masz ustawione animacje Flash i takie tam inne, oraz jaki masz poziom bezpieczeństwa. Gdy jest za wysoki, tak się może dziać :slight_smile:

Albo jakiś program antyvirusowy nie daje Ci otwierać vortalu, w ostateczności może to być wina firewalla. Poszperaj w opcjach :smiley: