Nie działa Aero po testach obciążeniowych komputera

Wczoraj modernizowałem kompa i niestety musiałem zrobić reinstalacje systemu i wszytko by było gitara…gdyby nie za chciało mi się testować obciążenia nowej platformy oraz jej wydajności.

Problem pojawił się po instalacji MSI Afterburner lub po którymś update systemu, na złość zbiegło się w czasie, bo aeoro znikło po reboocie.

-Próbowałem je ręcznie włączyć w ustawieniach zaawansowanych ale wywala komunikat “nie mozna załadować kompozycji wizualnych” czy jakoś tak

-Reinstalacja sterownika nvidia nie pomogła

-odinstalowanie msi afterburner również nie przyniosło rezultatów

-usługa kompozycji w systemie jest ustawiona na automatyczną i jest włączona

-restart w cmd za pomocą komend "net start/stop uxsms " nie pomaga i nie zgłasza żadnych błędów

-ręczne odpalenie dwm.exe nie przyniosło żadnych rezultatów

-powtórzenie indeksu prędkości też nic nie poprawiło wynik prawie prawie 6 przez dysk reszta ponad 7

-odpalenie pomocy dla aore wykazuje dwa błędy manager okien jest wyłączony oraz kompozycja nie może zostać załadowana (ręcznie próbowałem w services.msc zatrzymywać i odpalać proces kompozycji ale nie działa)

Ma ktoś jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem

konfig komputera

i5 2500

płyta na chipsecie Z26

GTS450

2x2GB hyper blu 1600

zas. Forton 550 wersja APN

dysk ssd 64GB sandiska

Misiek440v2 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

2013-09-13 14:13

Tytuł jest teraz ok, dlatego pozwoliłem sobie usunąć posta, w którym o tym informujesz.

dzisiaj doinstalował się servis pack1 i tona innych aktualizacji a po restarcie aero samo się włączyło :o