Nie działa aplikacja tvn player

(A Gorniak) #1

Witam,

Wczoraj kupiłam laptopa z windowsem 8, wszystko było już zainstalowane (instalowali w media markcie)

Jak wchodze w aplikacje tvn player i chcę coś oglądać to pokazuje się błąd…przez stronę internetowa mogę ogladać a przez aplikacje nie…tak samo przez aplikację nie mogę oglądać filmików na you tube a bezposrednio przez stronke tak…:frowning:

prosze o pomoc :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

(pawcio1212) #2

program nie jest kompatybilny z win8

sprawdz

PPM na skrócie->zgodność->Win7->OK

(A Gorniak) #3

a jak zrobić żeby był kompatybilny?

(bober370) #4

przeglądarkę uruchamiasz w trybie modern ui czy normalnym (na pulpicie) ?

(A Gorniak) #5

Mogę ją otwierać na pulpicie (mozilla) (na dolnym pasku zadań) oraz na aplikacjach

Dodane 21.11.2012 (Śr) 15:41

nie rozumiem…:frowning:

Dodane 21.11.2012 (Śr) 15:59

pojawia mi się komunikat “The video failed to play, try again”

(pawcio1212) #6

oj zapomniałem napisać

PPM na skrócie->właściwości->zgodność->Win7->OK

• błąd, nie dotyczy wersji moderUI

(bober370) #7

ok, pomyłka i kolega też wprowadza w błąd ; )

Jemu chodzi o apke z Windows Store, sprawdziłem jak działa tam TVN Player, mi osobiście jakoś działa, lecz po recenzjach wiele osób pisze że im również nie działa

(A Gorniak) #8

EH…Czyli co mam zrobić żeby działał? apikacji tvn player nie mogę odnaleźć w systemie mimo ze jest zainstalowana to komputer jej nie widzi nawet nie mam w panelu sterowania jego w dodaj usuń programy więc nie mam jak kliknąć nawet na ikonkę. O co chodzi z tym windows store? tam można pobrac inny tvn player bo nie rozumie…wybaczcie jestem tylko kobieta;p

(bober370) #9

Windows Store - Sklep

Standardowy TVN Player przez przeglądarke działa jak najbardziej (trzeba mieć flash playera i silverlight)

TVN Player ze sklepu windowsa poprostu obecnie nie działa tak jak powinien

(Agatonster) #10

myszaa6 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(urOk) #11

Przeglądarka w trybie metro nie obsługuje dodatków, żadnych ! Więc nic nie obejrzysz, chyba że w HTML5. Więc jak chcesz oglądać TVN to musisz przełączyć przeglądarkę na pulpit. Kliknij prawym myszy w dowolnym miejscu na przeglądarce w trybie metro. A później na ikonkę klucza i wybierz opcję “wyświetl na pulpicie”.

(Tojuzkoniecc) #12

Ja miałem coś takiego na Win 7, ale jak zmieniłem na operę lub chrome to wszystko działało