Nie działa aplikacja tvn player

Witam,

Wczoraj kupiłam laptopa z windowsem 8, wszystko było już zainstalowane (instalowali w media markcie)

Jak wchodze w aplikacje tvn player i chcę coś oglądać to pokazuje się błąd…przez stronę internetowa mogę ogladać a przez aplikacje nie…tak samo przez aplikację nie mogę oglądać filmików na you tube a bezposrednio przez stronke tak…:frowning:

prosze o pomoc :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

program nie jest kompatybilny z win8

sprawdz

PPM na skrócie->zgodność->Win7->OK

a jak zrobić żeby był kompatybilny?

przeglądarkę uruchamiasz w trybie modern ui czy normalnym (na pulpicie) ?

Mogę ją otwierać na pulpicie (mozilla) (na dolnym pasku zadań) oraz na aplikacjach

Dodane 21.11.2012 (Śr) 15:41

nie rozumiem…:frowning:

Dodane 21.11.2012 (Śr) 15:59

pojawia mi się komunikat “The video failed to play, try again”

oj zapomniałem napisać

PPM na skrócie->właściwości->zgodność->Win7->OK

  • błąd, nie dotyczy wersji moderUI

ok, pomyłka i kolega też wprowadza w błąd ; )

Jemu chodzi o apke z Windows Store, sprawdziłem jak działa tam TVN Player, mi osobiście jakoś działa, lecz po recenzjach wiele osób pisze że im również nie działa

EH…Czyli co mam zrobić żeby działał? apikacji tvn player nie mogę odnaleźć w systemie mimo ze jest zainstalowana to komputer jej nie widzi nawet nie mam w panelu sterowania jego w dodaj usuń programy więc nie mam jak kliknąć nawet na ikonkę. O co chodzi z tym windows store? tam można pobrac inny tvn player bo nie rozumie…wybaczcie jestem tylko kobieta;p

Windows Store - Sklep

Standardowy TVN Player przez przeglądarke działa jak najbardziej (trzeba mieć flash playera i silverlight)

TVN Player ze sklepu windowsa poprostu obecnie nie działa tak jak powinien

myszaa6 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Przeglądarka w trybie metro nie obsługuje dodatków, żadnych ! Więc nic nie obejrzysz, chyba że w HTML5. Więc jak chcesz oglądać TVN to musisz przełączyć przeglądarkę na pulpit. Kliknij prawym myszy w dowolnym miejscu na przeglądarce w trybie metro. A później na ikonkę klucza i wybierz opcję “wyświetl na pulpicie”.

Ja miałem coś takiego na Win 7, ale jak zmieniłem na operę lub chrome to wszystko działało