Nie działa AUDIO FRONT PANEL

otóż mam taki problem, kupiłem sobie dzisiaj nowe słuchawki razem z wbudowanym mikrofonem, odchodzą od nich dwie wtycznki różowa i zielona, różowa to rzecz jasna na mikrofon, mam zintegrowaną w kompie karte dźwiękową i z tyłu jak podłącze do tego samego koloru gniazd te wtyczki to ładnie działa, ze słuchawek płynie dźwięk a mikrofon nagrywa prawidłowo, natomiast jak podłącze słuchawki i mikrofon do przedniego panelu to już jest problem, słuchawki działają dalej jak działały ale mikrofon działa inaczej tzn. w słuchawkach słychać to co aktualnie się mówi do mikrofonu, oczywiście w opcjach moge to wyciszyć, ale chodzi o to że w żadnym programie do nagrywania nie chce zarejestrować żadnych dźwięków, może ktoś wie jak rozwiązać ten problem wielkie dzięki za podpowiedzi

Ustawienia audio karty dźwiękowej lub źle podłączony panel, wybierz urządzenie i wejście z którego chcesz nagrywać. Za pomocą czego rejestrujesz dźwięk jaki program.

w panelu sterowania kartą dźwiękową …poszukaj i zaznacz … wykrywanie panela przedniego

źle podłączony panel odpada, jest oryginalnie tak jak kupiony był komp nic nie zmieniane w środku, a nagrywanie sprawdzałem programem Rejestrator dźwięków

tutaj ogólne ustawienia są:

a3073db30b946f47.jpg

d0efcfb400a622a8.jpg

3a9441ae790a13efmed.jpg

mam takie coś:

d2099e5b21985d92med.jpg

gdy to pierwsze mam zaznaczone i Front Mic w 3 screenie mam na max to właśnie wtedy słysze aktualne dźwięki z mikrofonu w słuchawkach

Co to jest front mi zaawansowane.I czemu zaznaczone masz wyciszenie syntezatora.

te front mic to ja myśle że to raczej jest opcja od on/off wyjścia na mikrofon w panelu przednim, syntezator wyciszony mam bo nie używam nic takiego nie mam żadnego syntezatora podłączonego

Najważniejsze czy jak podłączasz słuchawki z mikrofonem do panelu frontowego to czy reaguje na to panel realteka. Zobacz co się stanie jak odhaczysz wyłączenie wyjścia tylnego jak używasz panel przedni. Co masz w zakładce front mic zaawansowane. Co masz w zakładce realtek HD audio Input. Zaznacz też te dwie opcje na raz.

Odinstaluj w całości sterowniki audio zainstaluj tą łatę kb888111 i potem Microsoftu i potem drivery. Wyczyść tez rejestr z tych sterowników które teraz masz jak je odinstalujesz.

http://forum.idg.pl/karty_dzwiekowe_glosniki_sprzet_audio_do_komputera-f101-instrukcja_postepowania_jesli_nie_masz_dzwieku_xp-t154879.html

nie reaguje cały czas pokazuje że są podłączone i słuchawki i mikrofon, ale wielkie dzięki ziomuś rozwiązałeś mój problem odhaczyłem to co powiedziałeś i działa 100% !!