Nie działa automatyczne ponowne połączenie z WiFi w Windows 10

Cześć koledzy,

mam taki problem. Nie działa u mnie automatyczne ponowne połączenie w Windows 10. Jak włączam PC to łączy się ok. Jak robię restart łącza to nie łączy się automatycznie z moim WIFI, muszę klikać ręcznie połącz po wybraniu swojej sieci. Mam sterowniki karty sieciowej od producenta ale i też miałem domyślne - działają tak samo czyli problem automatycznego połączenia po restarcie łącza - oczywiście jest to zaznaczone ptaszkim i wajchą w ustawieniu tej sieci.

Może ktoś coś doradzić w tej sprawie?

Wejdź w stan połączenia i tam obok szczegół tegoż połączenia są dodatkowe ustawienia. Zaznacz ptaszkiem wszystko i OK. Jak nie pomoże to spróbuj po ponownym uruchomieniu odczekać 5-10 minut. Windows 10 tak często ma z Wi-Fi. Mnie to zawsze wkurzało nie miłosiernie. To nie tyle kwestia sterowników czy samego systemu co chipu producenta, albo jakiejś usługi w Windowsie. Brat miał laptopa służbowego Dell-a i tam było Wi-Fi Intela i takie jazdy były.

U mnie też dal tylko że AMD. Ustawienia to u klikam na swoją sieć i ustawienia tak - tam jest do wyboru tylko publiczna lub prywatna, automat połączenia i tyle

Że co robisz? restartujesz router? Tak to rozumiem

Tak