Nie działa bezprzewodowa klawiatura - Dell optiplex 780

Witam,
Mam pytanie, ponieważ szwagrowi nie działa klawiatura bezprzewodowa. Kupił na usb z pomarańczowym znakiem, podłączył i nic nie działa. Klawiatura to Logitech K360. Komputer nie ma bluetooth. Obecnie jest system W10, ale stery od bluetooth są na W7. Dziwne, że mysz bezprzewodowa działa na innym usb a klawiatura nie. Szwagier mówił, że to zestaw i klawiatura wcześniej działała. Baterie dobre są i klawiatura jest włączona. System widzi klawiaturę, ale pisać nie można. Co może być nie tak? Podejrzewam, że może to wiązać się z brakiem bluetooth.

Witam,
Czy pojawił się komunikat do parowania urządzeń Bluetooth?
Zaktualizuj aktualne sterowniki dla Windows 10 ze strony Dell.
W tym komputerze jak wspomniałeś nie ma modułu Bluetooth, połączenie musi być tylko przez adapter USB, który powinien być w zestawie.

Jeśli byłby problem z Bluetooth, to klawiatura by nie nie widziana przez system.

Masz tam kolejne usb. Ja podpinam bezprzewodową do drugiego usb z kolei. Na innych nie chce iść. Tez optiplex 780, ale z win 7 x64

Są aktualne, nawet robiłem aktualizację Windows 10, i nie pomogło.

Miał, ale zgubił. Wziąłem od drugiego zestawu mysz z USB i klawiatura nie działa, a są takie same. Nawet nie pali się dioda, gdy wcisnę Caps Lock.

Podpinałem od usb z tyłu i nic. Później z przodu i też nic.