Nie działa Bluetooth na Win 7

Witam.

Posiadam laptopa Samsung RF511 i niestety nie działa mi Bluetooth, więc nie mogę przesyłać plików z telefonu oraz na telefon ani wykonywać żadnych przydatnych rzeczy poprzez właśnie Bluetooth

Co ciekawe nie było tak od początku, gdy laptop został kupiony wszystko działało w porządku, jednak po jakimś czasie Bluetooth przestał reagować. Gdy uruchamiam ponownie komputer, wyskakuje taki oto błąd : http://imageshack.us/photo/my-images/84 … tooth.png/

Zainstalowałem ponownie sterowniki do Bluetooth, które dostałem od Samsunga jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu.

Bluetooth działa jednakże nie mogę wysyłać żadnych plików do komputera ponieważ wyrzuca błąd, którego screen wcześniej wysłałem.

Co ciekawe ! Posiadam k750i i bez problemu łączy sie poprzez “Presenter” czyli z poziomu telefonu bez problemu obsługuję komputer - jednak plików nie da rady wysłać.

Zauważyłem również takie coś, że kiedyś gdy kliknęło sie prawym przyciskiem myszy na plik, który chce się wysłać to robiło się to tak: “wyślij do --> urządzenie bluetooth”. Teraz tego nie ma.

Ciekawe, że miałem podobny problem kilka lat temu gdy posiadałem laptopa HP z systemem Win XP - niestety rozwiązaniem był format a chciałbym tego uniknąć.

Proszę o pomoc :slight_smile:

Jackeer