Nie działa czat radio , gry online co jest nie tak?

Mam radiówke dotychczas wszystko dzialalo dobrze az do dzis kiedy to chcialem wlaczyc megastacje klapa czata klapa americas army klapa czy mam poblokowane jakies porty czy co bo juz sam nie wiem prosze was o odp.Do admina zadzwonie dopiero jak sie dowiem od was bo on sam chyba nie bedzie wiedzial lol z gory wielkie dzieki :slight_smile:

Hmmm… A z jakiej przeglądarki korzystasz?

tu nie chodzi o przegladarke mam ich 3 i na wszystkich sprawdzalem radio online tez nie dziala i gry online rowniez firewalla mam dobrze skonfigurowango

No to sprawdź, czy masz zainstalowane poszczególne składniki:

- Java

- Flash Player

- Shockwave Player

heh przeciez to jest podstawa i o tym dobrze wiem pisze ci caly czas ze mi nie laczy tez z innymi serverami nie tylko czatem

Heh, te programy nie tylko są potrzebne do czatu :slight_smile:

To ciężka sprawa, no porty to raczej nie powinny mieć żadnego wpływu, bo tutaj to raczej port 80 jest wykorzystywany… Ale możemy zrobić test:

Wejdź na stronę podaną poniżej, kliknij “Proceed”, następnie wybierz “All Service Ports”, poczekaj chwilkę, aż wyświetli się później duży przycisk “Text summary” - kliknij ten przycisk, i prześlij tutaj ten tekst, który wyświetlił się po kliknięciu tego przycisku.

https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2

nie widze czegos takiego jak text summary pisze jedynie o tym ze jakies funkcje zostaly przegladarki zablokowane. Jesli wiesz wiecej pozytku bylo by z tego gdybysmy sprawdzili port 80 jak mowisz ale jak to zrobic?

Spróbuj to zrobić za pomocą Firefoxa.

to samo: Browser Reload Suppressed

For your security, your web browser’s “reload”

function has been temporarily disabled

Allowing a web browser to “reload” a page which has already been sent to you creates a “security hole” that would allow someone using your computer at any later time to attain potentially private and personal information.

To safeguard your privacy we have disabled the browser’s “reload” or “refresh” facility while you are in sensitive areas of our web site. Reloading pages will function normally once you have left this area . . . but until then please refrain from “reloading” pages.

You may press your browser’s [bACK] button now to return to the page prior to the one you were just viewing.

Thanks very much for your interest and patronage.

To w takim razie wejdź http://www.grc.com/default.htm i w przedziale “Hot Spots” wybierz “ShieldsUP!” i postępuj zgodnie z wskazówkami, które napisałem wcześniej.

GRC Port Authority Report created on UTC: 2006-07-09 at 19:15:39

Results from scan of ports: 0-1055

0 Ports Open

0 Ports Closed

1056 Ports Stealth


1056 Ports Tested

ALL PORTS tested were found to be: STEALTH.

TruStealth: PASSED - ALL tested ports were STEALTH,

  • NO unsolicited packets were received,

  • NO Ping reply (ICMP Echo) was received.

Nie, no, wszystko wygląda w porządku. A na stronach bannery działają?

tak