Nie działa defragmentacja ani kopiowanie plików

Mam wielki problem z kopiowaniem plików i defragmentacją dysków. :frowning: System nie kopiuje żadnych plików (nie działa też wytnij-wklej)! To samo tyczy się defragmentacji dysków, gdyż tej systemowej nie można uruchomić, ale w innych programach działa bez problemów (np. AusLogics Disk Defrag)! Gdy np skanowałem Windows live onecare.live.com (tym Microsoftu!) nie wykrył żadnych wirusów, ale stwierdził, że defragmentacja jest uruchomiona, co oczywiście nie miało miejsca! Skanowałem innymi antywirusami i nie wykazały żadnego wirusa( np. Kaspersky, ArcaVir, Panda)!Co może być tego przyczyną? Jakieś :frowning: zmiany w rejestrze? :frowning: Proszę o pomoc :!:

sproboj tym skaner panad moim zdaniem jest najgorszym sprogramem antywirusowym bawiłes sie moze w plikach rejestru ?? to tez moze byc przsyczyna takiego zachowania

peterrek ,

Dzięki! :smiley: Miałeś rację, że to zmiany w rejestrze, ale ja się w nim nie bawiłem! Zrobił to ten syf Microsoftu Windows live onecare.live.com! :!: Tzw. “naprawianie rejestru” :x Odradzam jego stosowanie :frowning: Pozdrawiam :lol:

czyli problem rozwiazany sie domyslam :slight_smile: do rejestru polecam programik regseker moze wytapic literówka w nazwie programu bardzo swietny program czysci i defragmentuje rejestr odrazu polecam

Tak rozwiązany na szczęście! :smiley: A program, który polecasz jest naprawdę dobry, bo kiedyś go stosowałem (na starym kompie)! :!: Pozdrawiam :lol: dzięki! #maj się :!: