Nie działa dźwięk strona startowa V9 i wirusy

Witam.

Zaczęło się od strony startowej V9. Max irytuje. Później mi się na chwile wyłączył antywirus przy czym od jakiegoś czasu mam powiadomienia o skanowaniu portów. Tak samo na FB ktoś z Azji próbował wbić mi na konto.

Teraz zaczął się problem z dźwiękiem. Mianowicie przestał kompletnie działać poza jakimś SPDiF(takie urządzenie na wejście optyczne) ale jak daje tak jak miałem zawsze czyli Speakers na domyślne urządzenie to nie reaguje nic.

Skan NOD32 wykazał jeden wirus i został wyleczony przez usunięcie jednak nie poskutkowało. Przywracanie systemu z niewiadomych przyczyn nie działa.

Hijackthis: http://www.wklejto.pl/124446

ComboFix: http://wklejto.pl/124449

Jeśli będzie coś jeszcze potrzebne to prosze pisać i z góry thx.

Podaj logi OTL :arrow: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 i poczekaj aż ktoś doświadczony je sprawdzi.

http://wklej.to/ayCpa OTL

http://wklej.to/KCJ9F Extras

Czekam na odp.

Odinstaluj HiJackThis,uTorrentControl2 Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

OTL: http://wklej.to/iPIW6

Ten log po restarcie : http://wklej.to/sGmxi

Dzisiaj w akcie desperacji odinstalowałem stery od dźwięku i ściągnąłem automatycznie poprzez menadżer i chwilowo dźwięk chodzi ale nie mam tego programu do dźwięku. Ciekawe jak długo będzie działać.:slight_smile:

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware

http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Na szybkim skanie nic nie wykryto ^^ Dzięki bardzo za pomoc ;D