Nie działa filtr w tabelce z nowymi wersjami programów

Chodzi o to miejsce: https://www.dobreprogramy.pl/NoweWersje,Windows.html
“Filtr aplikacji” nie pozwala zawężać wyświetlanych pozycji. Sprawdzone w Edge, FF, Opera - (wszystkie bez wtyczek).

Dużo rzeczy nie działa na portalu, np odnośnik do komentarzy pod artykułem w belce z wyróżnionymi wpisami.

Nikt tych błędów już po prostu nie zgłasza, bo redakcja ma to w … ekhm… nie jest to najwidoczniej dla nich priorytetowa sprawa, bo nie zajmują stanowiska w zgłaszanych tematach, ani nie naprawiają :wink:

ps.
Ten @Hinomoto powyżej to o czymś konkretnym pisze czy spamuje, bo mi się nawet nie chce czytać tej ściany tekstu :laughing:

Jak uzyskać poprawkę systemu Microsoft Dynamics NAV

Co? O czym piszecie? Ja nic nie widzę.

Ok koniec, wracamy do tematu.

Gdzie ten Hinomoto? Przecież go nie ma…

W ostatnim kwartale coś się z tą funkcjonalnością stało - działała z przerwami a teraz wcale. Szkoda…
btw. co ciekawe jak się wejdzie w części tematyczne to analogiczne tabelki mają działające filtry (np. https://www.dobreprogramy.pl/Menedzery-plikow,Programy,Windows,49.html)

W ogóle jakby ze spisów poznikało dużo programów, niby w bazie są ale na spisach kategorii ze świecą szukać.

Niedobrze - vortal, który miał być w miarę kompletną i aktualną bazą oprogramowania ewoluuje w kierunku social-blogo-bylejakości.

2 polubienia

W sumie późno zauważyliście, że coś się złego tutaj dzieje. Już przed wchłonięciem było widać, że coś jest nie tak. W pewnym momencie redakcja wyparowała i przestała reagować na jakiekolwiek próby kontaktu - no czasem od święta ktoś odpowie. Myślę, że większość nie specjalnie wie lub nie obchodzi ich co się dzieje na stronie póki się coś nie wywali na amen. Częściej odpowiadają redakcyjne “świeżaki”, ale odnoszę wrażenie, że są pewnego rodzaju chłopcami do bicia. Teraz są klepane artykuły hurtowo, a na komentarze nikt kompletnie nie chce odpowiadać - poza świeżakami właśnie. Można czasem poczuć się jak na WP właśnie, gdzie aktywność redaktora kończy się po kliknięciu “wyślij” i potem nawet zgłaszanymi błędami w tekście się nie przejmuje. Wrzucić, weź hajs zapomnij, powtórz.

Czy zdechnie? Chyba nie. DP i tak miało duże zasięgi, a teraz jeszcze podbija je samo WP. Jak wcześniej aktywność nabijali stali użytkownicy, tak teraz nabijają Anonimki wylewające czasem pomyje w komentarzach.

Kasa, misiu… kasa

2 polubienia

Zniknąłem

Wątek o zaginionej przeglądarce na spisie: