Nie działa funkcja auto logowania w Mozilli

Mam najnowszą wersję programu i przestała mi dziś działać funkcja auto logowania. Oczywiście zaznaczam “Zapamiętaj mnie”, ale po wyłączeniu Firefoxa i ponownemu wejściu na tą samą stronę muszę od początku się logować. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Eee… Widzisz, bo… autologowania w “czystym” Firefoksie nigdy nie było i póki co nie ma. Jak ktoś ma taką potrzebę, musi się posiłkować rozszerzeniami - przynajmniej tam gdzie NA STRONIE nie ma pola wyboru ‘Zapamiętaj mnie’ (jak np. tu na tym forum. A to o czym ty piszesz. to propozycja zapamiętania pary użytkownik-hasło, po to, żeby nie trzeba było tego za każdym razem wpisywać. Ot wchodzisz na stronę a tam pola użytkownik i hasło już czekają wypełnione. Wystarczy kliknąć ‘Zaloguj’.

Tylko że jeszcze dziś na tej wersji programu mi auto logowanie działało, a od ok. 14.00 nie wiedzieć czemu już na żadnej stronie, gdzie wcześniej miałem ustawioną opcje “Zapamiętaj mnie” już nie działa. Ja mam wszystkie potrzebne wtyczki firefoxa

No nie wiem. Może masz jakieś rozszerzenie do tego a nawet o tym nie wiesz? :slight_smile:

Ale mnie się bardziej prawdopodobne wydaje, że albo:

  • wyczyściłeś (ręcznie albo automatycznie co podany w opcjach czas) historię przeglądania, cookies (albo nawet zapamiętane hasła) itp, itd

  • zapamiętanie użytkownika normalnie odbywa się przy pomocy cookie (ciasteczka) przesłanego przez stronę internetową na komputer. A te ciasteczka po jakimś czasie same wygasają i trzeba je zapisać na nowo.

To prawda usunąłem ciasteczka, ale to już po tym jak opcja auto logowania przestała mi działać. Ale zawsze było tak, że mi te ciasteczka zapisywało ponownie.

Polecam LastPass

Dzięki, ale czy ktoś może wie jak naprawić tą opcję autol ogowania, wcześniej nie potrzebowałem żadnych dodatkowych programu do tego.