Nie działa funkcja auto logowania w Mozilli

(Mati Fifa08) #1

Mam najnowszą wersję programu i przestała mi dziś działać funkcja auto logowania. Oczywiście zaznaczam "Zapamiętaj mnie", ale po wyłączeniu Firefoxa i ponownemu wejściu na tą samą stronę muszę od początku się logować. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

(goomish) #2

Eee... Widzisz, bo... autologowania w "czystym" Firefoksie nigdy nie było i póki co nie ma. Jak ktoś ma taką potrzebę, musi się posiłkować rozszerzeniami - przynajmniej tam gdzie NA STRONIE nie ma pola wyboru 'Zapamiętaj mnie' (jak np. tu na tym forum. A to o czym ty piszesz. to propozycja zapamiętania pary użytkownik-hasło, po to, żeby nie trzeba było tego za każdym razem wpisywać. Ot wchodzisz na stronę a tam pola użytkownik i hasło już czekają wypełnione. Wystarczy kliknąć 'Zaloguj'.

(Mati Fifa08) #3

Tylko że jeszcze dziś na tej wersji programu mi auto logowanie działało, a od ok. 14.00 nie wiedzieć czemu już na żadnej stronie, gdzie wcześniej miałem ustawioną opcje "Zapamiętaj mnie" już nie działa. Ja mam wszystkie potrzebne wtyczki firefoxa

(goomish) #4

No nie wiem. Może masz jakieś rozszerzenie do tego a nawet o tym nie wiesz? :slight_smile:

Ale mnie się bardziej prawdopodobne wydaje, że albo:

• wyczyściłeś (ręcznie albo automatycznie co podany w opcjach czas) historię przeglądania, cookies (albo nawet zapamiętane hasła) itp, itd

• zapamiętanie użytkownika normalnie odbywa się przy pomocy cookie (ciasteczka) przesłanego przez stronę internetową na komputer. A te ciasteczka po jakimś czasie same wygasają i trzeba je zapisać na nowo.

(Mati Fifa08) #5

To prawda usunąłem ciasteczka, ale to już po tym jak opcja auto logowania przestała mi działać. Ale zawsze było tak, że mi te ciasteczka zapisywało ponownie.

(ahonen97) #6

Polecam LastPass

(Mati Fifa08) #7

Dzięki, ale czy ktoś może wie jak naprawić tą opcję autol ogowania, wcześniej nie potrzebowałem żadnych dodatkowych programu do tego.