Nie działa funkcja 'Uruchom ponownie'

Witam, już od dłuższego czasu nie działa mi funkcja „uruchom ponownie”, pojawia się ekran początkowy HP Invent, później czarny ekran i komp stoi. Obie diody (power i hdd) palą się stale. Jak go wyłącze z guzika i włącze jeszcze raz system wstaje normalnie. Jeżeli program woła reboot to dzieje się to samo. Proszę o pomoc :wink:

Coś z oprogramowaniem HP.

Na czystym systemie nie powinno być takich problemów, a przy okazji zauważysz poprawę działania systemu.

nie polecam systemów preinstalowanych bo zawierają programy producenta laptopa, część może używasz a część nie.

System samodzielnie instalowany, z płytki Microsoftu a nie z płytki od producenta laptopa działa - subiektywnie - lepiej.

Metoda sprawdzona i działa nie tylko na laptopach HP.

W razie wątpliwości zobacz zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Ok, tylko to nie jest laptop. Zapomniałem o tym napisać, jest to klasyczny PC :wink: Chciałbym uniknąć formata bo dawno temu postawiłem system i mam bardzo dużo programów.

Dane programów i profile użytkowników można zachować. Wystarczy, że skopiujesz C:\Users (można użyć do tego Total Commandera) a po instalacji systemu odtworzysz.

Rozbierz komputer, zerknij czy na płycie głównej są dobrze podpięte wszystkie kable, zwłaszcza te od obudowy.