Nie działa galeria, nie ma zmian po wgraniu pliku na serwer


(Starlighton) #1

A więc tak, mam stronę we Flashu, do pisania kodu używam Dreamweavera. I wszystko działało super. Ale ostatnio coś się popsuło i nie wiem co. Dodałam nowe obrazki w galerii, dodałam je w kodzie wszystko tak jak robiłam do tej pory. Więc co jest nie tak?

strona: http://www.paulinamankowska.yoyo.pl dział Portfolio, kategoria odziez

kod html: http://www.wklejto.pl/23386

Ewentualnie gdzie indziej patrzeć aby znaleźć źródło problemu?

PS Strona działa w porządku jeśli włączam ją bez internetu, tzn poprzez kliknięcie na index. Z jakiegoś powodu wszelkie zmiany nie pokazują się na stronie po wgraniu zmienionego pliku na serwer. Ponownie wgrałam wszystkie pliki używając innego klienta i nic. Może to błąd serwera? Jedyną reakcję jaką uzyskałam to przy usunięciu pliku index pojawiał się alarm 403 przy próbie otworzenia strony. POMOCY TO BARDZO WAŻNE !!


(Marcindodo) #2

też tak mam, ale gdy chwile odczekam to jakby się wgrały z opóźnieniem.

edit

Swoją drogą strona fajny bajer z tym flashem, ale jak dla mnie mało czytelna. Na pewno mnie nie zachęca do przeglądania a do opuszczenia. Za dużo rzeczy się rusza, powinna być bardziej statyczna. No, ale to moje zdanie.. neutralnej osoby :wink:


(Starlighton) #3

Ja czekam już tydzień :frowning:

PS.

Zwrócono mi uwagę na ro że strona działa w IE , a ja używam Firefoxa i mi nie działa. Ale niedawno wszystko było OK. Co zrobić by to poprawić??