Nie działa Gamepad Logitech Precision pod XP

Witam serdecznie

Czy mógłby ktoś pomóc, gdyż ja już nie mam pomysłów:

Oto problem:

Podłączam pada Logitech Prcision (usb) do kompa i system go wykrywa i pokazuje w że urządzenie jest podłączone. Wszystko niby ok ale kalibrować go się nie da, gdyż nie reaguje, przyciski również tym bardziej w grach nie można z niego korzystać, choć gry go również dobrze rozpoznają (fifa 08, nba 08 itp.) System to windows xp pro (tweaked 2.0)z wszyskimi aktualizacjami, wgrane wszystkie sterowniki. W menadżerze urządzeń wszystko wydaje się być ok, żadnych wykrzykników.

Podłączyłem go zatem do laptopa i ruszył od razu bez najmniejszych problemów, także wiadomo już że urządzenie jest w pełni sprawne!

Wgrywałem ponownie sterowniki do płyty, niestety nie pomogło. Inne urządzenia usb śmigają bez problemu.

Serdecznie prosiłbym o pomoc, o jakieś sugestie bo syn nie może sobie w nic pograć i suszy mi strasznie głowę która już spuchła i tak od tego problemu.

Pozdrawiam

Ps. może jakąś usługę trzeba włączyć?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

może dlatego coś jest nie tak?

Właśnie o to chodzi że nie, gdyż wcześniej również miałem zainstalowany ten system i śmigało bez problemu. Tym bardziej że system jest naprawdę bardzo stabilny i w porównaniu do zwykłego o ok 20% moim zdaniem. Także nie tu tkwi przyczyna. Może coś z HID (chyba tak sie to nazywa) może jakaś usługa jest wyłączona? Kurcze pomóżcie Panowie!! W was nadzieja! !!

jest jedna usługa z HID’em w nazwie - “Dostęp do urządzeń interfejsu HID” - masz ją uruchomioną?

No chętnie sprawdzę czy jest włączona, tylko prosiłbym o podpowiedż jak i gdzie mogę to sprawdzić.

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 22:19

Sprawdziłem w mscongig i jest zatrzymana! Jak ją w takim razie włączyć?

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 22:37

Próbuję ją włączyć ale niestety bez powodzenia.

Pojawia mi się taki komunikat:

Błąd 126: Nie można odnależć okreśłonego modułu

Jakieś pomysły?

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 22:57

Ok poradziłem sobie i usługę udało mi się włączyć ale niestety to nic nie pomogło :frowning:

Plz HeeeeLP