Nie działa gg w play

Od pewnego czasu próbuje ustawić ustawienia aby działało w moim telefonie gg play, ale bez rezultatów :frowning: miałam je wpierw ale gdy dałam telefon do reperacji to wszystko zostało jak zwykle skasowane;/ i teraz nie dam rady nic zrobic… mam SE Z555i Licze na waszą pomoc:)

a zaplaciles za gg ;]? gg za free 7 dni na poczatku jest potem za 3 miechy 9 zl czy cos takiego ;]

EDIT: http://mobilne.gadu-gadu.pl/

nie ponieważ gg mi się nie włącza, tylko jest 8% i dalej nie rośnie;/

Jesli nie chce ci sie ladowac to sa dwie opcje:

albo masz zle ustawienia polaczenia - gadu dziala na wiekszosci telefonow w konfiguracji WAP, jesli jest przestawione na INTERNET to sie nie chce ladowac

albo masz zbyt nowa wersje gadu ;] mnie tez sie nie laduje gg od kiedy sciagnelam nowa wersje na komorke, mimo iz strona play ewidentnie sugeruje ze ta wersja gg jest odpowiednia do mojego modelu telefonu. kumpela ktora ma taki sam telefon tez miala ten problem tylko ze ona ma go w plusie a tam ma sie wybior ktora wersje gadu chce sie sciagnac - pobrala starsza i jest luz, a play niestety nie pozostawia wyboru:(

Konfiguracja wydaje mi się, że jest w porządku, bo tak samo robiłam jak wpierw ale teraz nie łączy, więc to szybciej druga opcja:(

a wie ktoś może o co chodzi jak gg wyłącza sie przy 44%? :slight_smile: