Nie działa gg

Witam.

Niedawno ściągnęłam nową wersje gg. od tej pory nie moge wysyłac z komunikatora wiadomości. Kiedy napisze cos lub przychodzi do mnie wiadomośc to wyłącz mi się komputer lub pojawiaja się dziwne paski… Skanowałam dwa razy komputer ale nie zostały odnalezione wirusy. Dlatego postanowiłam się zgłosic do Was po pomoc:)

to jest link do mojego loga: http://www.wklejto.pl/51299

pozdrawiam;)

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny.

Pozdrawiam Gutek

Próbowałaś reinstalacji gg?

Tak wyrzuciłam gg i zainstalowałam od nowa, ale sytuacja się powtórzyła

To ściągnij starszą wersję gg.

ściągnęłam starsza wersje, jak narazie wszystko jest w porządku. Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Ściągnięcie straszego gg nie jest rozwiązaniem problemu. Po deinstalacji powinieneś przeczyscić dysk i rejestr programem typu Ccleaner.

Po dezinstalacji wywaliłaś wszystkie foldery? Nie tylko ten z programem ale też z plikami konfiguracyjnymi itd.

No. Z C/użytkownicy (albo documentg and settings)/nazwa_użytkownika/AppData(ukryty)/ Local albo roaming ( nie pamiętam :-D)

wojteko10 czy pomyślałeś, że może mieć stary sprzęt i to gg nowe źle współgra z komputerem. Po drugie to kobieta. Nie czytacie dokładnie tematu tylko nabijacie posty - ostatni raz Ciebie ostrzegam, więcej nie będę to nie jest dział na luzie! !!

Beduin i prz3m3k84 nie będę tolerował w tym dziale pisania nie na temat. Normalnie powinniście dostać już ostrzeżenie! Posty KOSZ