Nie działa IE10 w Windows 8

Zainstalowałem Windows 8 Developer Preview obok Siódemki na oddzielnej partycji. Wszystko ładnie śmiga, oprócz IE10. W ogóle nie można żadnej strony otworzyć, nawet startowa się nie pojawia. Jak się jakąś stronę wpisze to albo się nie ładuje, albo cały IE się zacina. Tak się dzieje w interfejsie Metro. Za to standardowy IE w Aero nawet nie chce się włączyć, tylko chwilę jakby próbuje odpalić a potem nic, żadnego okienka. Przeinstalowywałem Win8 i nadal to samo… Miał ktoś takie problemy?

Niestety Windows 8 developer Preview to jeszcze bardzo wczesna komplikacja (to nawet nie jest beta, to jeszcze jest M3) więc może działać niestabilnie, i takie cuda mogą się zdarzyć.

Ja nie mam połączenia z internetem. I tak samo jak u ciebie, nawet nie wyświetla informacji o braku połączenia.

Nawet próbowałem instalować system z 2 obrazów, nie wiem, myślałem ze pierwszy ściągnięty może jakiś wadliwy, jednak przy tym drugim także to samo (oba obrazy 32-bitowe) Czyli chyba trzeba czekać na nieco stabilniejszą betę…

maciek96s ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.