Nie działa Intel Driver & Support Assistant

Od paru dni nie mogę skorzystać z wyszukiwania sterowników przez **Intel Driver & Support Assistant
Pojawia się czerwony napis: ups, coś poszło nie tak.
Przeinstalowywanie aplikacji nic nie daje.
Aktualne są przeglądarki i windows 10.
Nie potrafię poradzić sobie z tym problemem ,proszę o pomoc.
/kojarzę, że chyba stało się to po zainstalowaniu drukarki HP/

A nie pomoże wyszukiwanie - Windows Update - aktualizacje opcjonalne - sterowniki - rozwiń ptaszek, zaznacz po kolei sterowniki i pobierz/instaluj?

Błąd jest na www: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/support/intel-driver-support-assistant.html?

Sprawdź może czy masz w usługach takie dwie dla tej aplikacji:

  • Intel Driver & Support Assistant (stan uruchamiania automatyczny)
  • Intel Driver & Support Assistant Updater (stan uruchamiania na ręczny)

Może cudem nie dodały się lub coś je ustawiło na “zatrzymane”. Nie zaszkodzi też użyć jednorazowo “uruchom ponownie” zamiast “zamknij” (Windows z włączonym szybkim uruchamianiem robi hybrydowe zamknięcie tj. “niepełne”).

Wpisy w usługach są. Nic nie pomaga

aplikacja ta jest obsługiwana przez przeglądarki Chrome, Firefox i Edge* (wersja 44.17763/18.17763 lub nowsza) w systemach Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows® 10.

A zmieniałeś przeglądarkę?

Nie,nie zmieniałem. Uaktualniałem.

To spróbuj uruchomić w innej zalecanej np. nie działa w Firefox 86 to zainstaluj Chrome 89 lub znajdź Edge Legacy lub uaktualnij je do Edge-Chromium 89.

Jak ruszy to może uszkodził się Firefox w trakcie aktualizacji.

Niby jak testuje to strona nawet działa w przeglądarkach przenośnych/portable np. https://portapps.io/app/phyrox-portable/ czy nawet forkach Firefox Quantum np. Ghost Browser.

Przestudiuj: Jak rozwiązać problemy z funkcjonalnością dla Asystenta wsparcia technicznego & Intel® Driver (Intel® DSA)?


a tam opcja 2 - Intel® DSA Uninstaller :

No i instalujesz ponownie najnowszą wersję…

3 polubienia

Wszystko to co napisaliscie zastosowałem. Nic sie nie zmieniło

Na kazdej dowolnej przeglądarce to samo

Miałem to samo i zainstalowałem Intel Extreme Tuning wersja 7.0.1.4.

Gorzej jak to procesor straszy niż z 2015 lub nie serwerowy Xeon.

To nowy laptop Asus