Nie działa internet. Błąd karty sieciowej ethernet Realtek

Mam windows 10 Pro i kartę sieciową ethernet Realtek PCle GbE Family Controller.I jest taki komunikat . Ustawienia zasobu we właściwościach to urządzenie nie używa żadnych zasobów , ponieważ wystąpił w nim problem.Robiłem resetowanie sieci, przywracanie systemu i naprawiałem programem complete internet repair i nic nie pomogło proszę o pomoc.

Masz ten sterownik ze strony realteka?
Ten drugi do windows 10. Nauczyło mnie, że ze strony realteka najnowsze i najlepsze stery.
https://realtek-download.com/realtek-pcie-gbe-family-controller/

Swoją drogą, gdy w urządzeniu problem, to pokazuje czerwone errory w system w podglądzie zdarzeń. Posprawdzaj i wklej z właściwości tych błędów systemowych, ocb.
Sterownik - sprawdzimy. Trzeba usługi sieciowe sprawdzić i ustawienia internetu przewodowego, jak i bezprzewodowego - w usługach właśnie.

Dzieki udało się ale dwóch rzeczy nie umiem zainstalować kart sieciowych do nordvpn i expressvpn

Sterównika zainstalowałem. przez menadżer. urządzenia. i działało. kilka dni i teraz jest połączenie do neta i sterownik zainstalowany a nie mam neta dalej.I odintalowałem sterownik i znów zainstalowałem i nic nie mam neta a pisze że jest połączenie sieciowe. Proszę o pomoc

Czekam na pomoc