Nie działa Internet Explorer 11 na Win7

Witam,

Spróbuj odinstalować wszystkie toolbary i użyj narzędzia AdwCleaner do oczyszczenia systemu ze śmieci. Powinno pomóc.

odinstalowałem wszystko co było w IE i przeinstalowałem program (programy i funkcje-usuń, nowy plik pobrany z windows.microsoft.com) problem występuje dalej, ADW  nic nie znalazł- co robić?

Wyłącz EAF i Stack Pivot dla IE11 w EMET.

Jest jakiś bug w EMET 5 który to powoduje.

Ewentualnie poodznaczaj wszystko w EMET dla IE i kolejno zaznaczaj pojedyńczo i odpalaj IE, aby namierzyć błędny moduł.

Może naprawili to w wersji 5.1 która jest przecież dostępna.

Być może EMET jest również źródłem problemów z uTorent.

Po wyłączeniu EAF i Stack Pivot dla IE11 w EMET- IE zaczął dzialać normalnie otwiera stronę, ustawienia w normie , komponenty również. Problemem pozostaje tylko strona główna avgsearch otwierająca się jako domyślna za każdym razem pomimo zmiany w opcje internetowe i rejestrze oraz plikach -w samym AVG nie ma opcji wyboru/ zmiany tego . Dodatki AVG usunięte z IE w całości. Jakieś pomysły?.

Ustaw domyślną wyszukiwarkę na BING/Google i wyłącz AVG - Script helper w dodatkach IE. Lub wywal toolbar kompletnie :

http://www.avg.com/filedir/util/AVG_toolbar_remover.exe

ustawiona w opcjach, dodatki defalut tylko MS , java i Adobe, toolbar usunięty, ale strona avg schearch ładuje się ponownie pomimo wszelkich zmian, bar remover.exe nie pomaga

Użyj Emsisoft Emargency Kit, zaznacz partycję systemową(SKAN NIESTANDARDOWY) oraz zaznacz - wykrywaj PUP - Przeskanuj … poczekaj na zakończenie, usuń… powinno pomóc!!

http://support.avg.com/SupportArticleView?l=pl&urlname=How-to-uninstall-AVG-Toolbar-homepage-and-Secure-Search-from-your-browser