Nie działa internet po formacie windows 7

Witam, mam pewien problem odnosnie windows 7. Zrobiłem format laptopa na ktorym jest windows 7. Nie mam ich jak pobrać gdyż nie mogę się podłączyć do WiFi mimo, że na innym komputerze mogę. W menadżerze mam zółty wykrzyknik przy kontroler sieci oraz w kartach sieciowych mam żółty wykrzyknik przy Marvell Yukon 88E8057 PCI-E Gigabit Ethernet Controller. Proszę o pomoc.

ogarnąłem ten żółty wykrzykni przy karcie sieciowej, lecz nadal mam problem z kontrolerem sieci. Proszę o pomoc.

Podaj podstawową informację jaką jest firma i model laptopa! Ponadto jaką wersję Windows’a 7 zainstalowałeś? 32- czy 64-bitową?

Poszukaj na innym komputerze nazwy laptopa i znajdź sterowniki, np. jeżeli masz HP to na ich stronie możesz wpisać nazwę, i wyskoczą Ci sterowniki pod dany laptop i system, myślę że u innych będzie podobnie, a jak już pobierzesz sterowniki, zgraj na pendrive, kartę pamięci, albo na telefon, zgraj na laptop i zainstaluj.

Spróbuj odnaleźć właściwy sterownik korzystając z metody Zaopatrzenie się w sterowniki opisanej w temacie Zmiana systemu preinstalowanego na czysty Windows.