Nie dziala internet przez kabel lan

.

Dopiero mówiłeś że karty nie ma w połączeniach… Wejdź we właściwości i wyłącz protokół internetowy w wersji ipv6.

odznaczyłem protokół iPv6 we właściwościach “Połączenia Lokalne”

Wpisz ipconfig /renew w wierszu poleceń i sprawdź jak sytuacja z internetem. 

wpisałem w cmd ipconfig /renew i wyszkoczylo “Konfiguracja IP systemu windows” i tyle

wystąpił błąd podczas odnowienia interfejsu połączenie lokalne; nie można się skontakotwać  z serwerem DHCP Upłynął limit czasu żądania

A internet działa czy nie? Jeśli nie to pewno nie pobrały się nadal adresy sieciowe, możesz podać je ręcznie. Jako adres IP podajesz np 192.168.1.10, brama i DNS to adres routera więc zapewne 192.168.1.1  http://www.instalki.pl/demonstracje/internet/11613-windows-7-zmiana-adresow-serwerow-dns.html Niestety sprzątanie po teredo jest kłopotliwe.

czyli adres ip to 192.168.1.10 a DNS 192.168.1.1

Jeśli livebox ma u ciebie adres 192.168.1.1 to tak, takie adresy podaj.

dałem tam użyj następujących adresów serwerów DNS i w tym pierwszym Preferowany serwer DNS 192.168.1.1 a w tym drugim Alternatywny serwer DNS nic nie dałem i i teraz wyszukało mi mój internet niby jest podłączony a strony internetowe nie działają

ooooooooooooooooo.thumb.jpg.87f213379610

Podaj wynik poleceń ping www.google.pl i tracert www.google.pl

jak to zrobic?

Wpisujesz te polecenia w wierszu poleceń.

trgrtrtrttrrrrrrrrrrrrrrrrr.thumb.jpg.ae

Spróbuj sposobu z ostatniego postu

forum.hotfix.pl/sieci-komputerowe/karta-tunelowa-teredo-tunneling-pseudo-interface-t4088.html