Nie działa Java - czarne okno

Witam,

mam problem z Javą. Kiedy ją uruchamiam na Kurnik.pl wyskakuje mi okno z czarnym tłem, czasami po bardzo długim czasie się włączy, ale i tak wtedy zamula. Mam jej najnowszą wersje tak samo jak i Mozilli (ściągałem je dzisiaj z oficjalnych stron). Wcześniej było dobrze. Próbowałem przeinstalowywać Jave z 4 razy i Mozille raz. Nie wiem co mam robić, bo na stronie Javy nic o tym nie piszą, a to co jest tam napisane na temat rozwiązania problemów robiłem. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :wink:

Odinstaluj Javę jeszcze raz.Potem wyczyść po niej wszystkie pozostałości na dysku,rejestr w szczególności.Powinno pomóc.Pozdro!

Do odinstalowania Javy użyj tego: http://sourceforge.net/projects/javara/

http://www.java.com/pl/download/help/uninstall_java.xml

Nic nie działa ;/ Kiedy włączam JavaRe pisze, że najpierw mam zamknąć przegladarke, a nawet jej jeszcze nie uruchomiłem(jakiś błąd). Windows Installer CleanUp nie odpala mi. Mogę usunąć ręcznie te pliki Javy ? Które to te pozostałości ?

Przeczytaj dokładnie ze zrozumieniem treść tego komunikatu. To jest tylko informacja, że wszystkie przeglądarki mają być zamknięte i zawsze to powiadomienie się pojawia niezależnie od tego, czy mamy uruchomioną przeglądarkę czy nie.

Też tak miałem.

Po wielu nieudanych próbach najlepsza kombinacja do kurnika to FireFox 3.5.8 i java 1.06.0_11.

Działa najstabilniej - nie wiesza się okna zamykają się normalnie.

W tej sprawie napisałem do admina Kurnika na co Pan odpisał mi, że “u niego chodzi wszystko prawidłowo”

Toby było na tyle

Pozdrawiam