Nie działa jeden z wiatraków w zasilaczu EG465AX-VE(G)

Witam mam takie pytanie,czy ma ktoś taki zasilacz jak w temacie Enermaxa,kupiłem niedawno i nie działa w nim dolny wentylator,kręci się tylko ten z tyłu,czy może on ma sie włanczać dopiero przy jakiejś większej temperaturze?czy po prostu jest uszkodzony,bo ma działać od razu.

jaki to model enermaxa??

// Włączy się przy wyższej temp. zasilacza i bardzo prawdopodobne, że będzie chodził aż do chwili jego schłodzenia

Wydaje mi sie, że przy większej temperaturze lub większym obciążeniu on się sam załącza. Ja tak mam. Ciągle działa ten z tyłu, natomiast pzy wyższej temperaturze załącza się drugi. Zwłaszcza w okresie letnim kiedy to jest gorąco :slight_smile: Co do tego zasilacza nie potrafię powiedzieć

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 21:38

W temacie postu jest :slight_smile:

Enermax EG465AX-VE(G) no możliwe że tak jest,ale nie miałem takiego zasilacza jeszcze i mnie to zaskoczyło,jest też kabelek z niego do kontroli obrotów wiatraka tak przynajmniej pisze w instrukcji,są tylko dwa przewody nie ma zasilającego tak że na pewno nie da się go właczyć tym przewodem. OK dzięki za odpowiedzi :smiley: