Nie dziala kilka programow - prosba o sprawdzenie loga

Witam,

najwyraźniej mój komputer coś złapał. Nie działa kilka programów (Adobe, GG, Nero) - komunikaty brzmią w rodzaju: brak pliku .dll, lub też plik uszkodzony. Po zresetowaniu, komputer uruchomił Checkdiska, który sprawił przynajmniej tyle, że Explorer działa, i mogę skontaktować się z internetem :frowning:

Wklejałam poniższego loga na stronkę http://www.hijackthis.de/en, ale nie wykazano tam żadnych zagrożeń :frowning:

Byłabym wdzięczna za sprawdzenie loga i informację, co dalej…

Log czysty,

albo usunełaś ich pliki przez przypadek, albo…

Zrób reinstalke tych programów, albo ściągnij brakujące .dll z neta i je podmień

Nie widzę zainstalowanego antywirusa , możliwe że jakiś szkodnik pouszkadzał te pliki, proponuje skan antywirem on-line , ad-aware i spybootem, nastepnie najszybszym i najprostszym sposobem bedzie naprawa systemu z płyty instalacyjnej

Nie korzystaj z tego bagna :wink:

Wklej loga SilentRunners jeżeli w logu nic nie bedzie to zostało:

Dzięki za odpowiedź :slight_smile: Przynajmniej już się nie boję o istniejące na dysku dane - nic z nimi się nie stanie?

Chyba rzeczywiście czeka mnie ponowna instalacja programów. Póki co, podmiana plików .dll ściągniętymi z neta mi nie wychodzi ;), ale jeszcze podłubię…

Pozdrawiam

na razie nic… dopóki ktoś się nimi nie zainteresuje.

Zainstaluj kerio i avasta. Zrób skany pandą on-line, nod32, ad-aware, spybot.

Może wystarczy naprawa aktualnego systemu z płyty windows xp/

Tak jak napisał kuz5 wlej jeszcze log z Silent Runners :slight_smile:

:frowning: Niestety Silent Runnersem nie jestem w stanie zadziałać - po chwili wyskakuje mi komunikat, że ActiveX nie może utworzyć obiektu.

Zainstalowane od nowa Gadu działa poprawnie, więc mam nadzieję, że podobnie będzie z pozostałymi programami. Pozostaje mi odnaleźć płytę instalacyjną XP (tak, wiem, jestem okropna - jak można zapodziewać tak istotne rzeczy :oops: …)

Aha, i jeszcze nie działa mi…Menedżer zadań - nie uruchamia się na Ctrl+Alt+Del (to chyba dość niepokojące)

Dzięki za wszystkie porady,

dużo się uczę przy okazji :slight_smile:

Otwórz notanik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą TASKMG.REG

Plik podwójnie klikasz i potwierdzasz.

To na menedżera

Dzięki za poradę co do Menadżera :slight_smile:

Będę walczyć dalej za kilka dni, kiedy po świętach powrócę do mojego kompa. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich!

Co do silenta - http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989 - na dole masz opisane problemy, jak nie możesz uruchomić Silenta