Nie działa klawiatura w HP Pavilion dw6000

Hej, wiem że problem z klawiaturami był poruszany, ale nie było tam takiej sytuacji jak u mnie. Otóż po czyszczeniu klawiatury (na wyłączonym kompie) i włączeniu komputera najpierw rozległy się liczne pisk (pewnie przeciążyłem bufor klawiatury) a następnie klawiatura odmówiła posłuszeństwa. I teraz pytanie czy w takim razie czeka mnie naprawa czy można to jakoś nieinwazyjnie naprawić? Od razu zaznaczę, że moja znajomość w tych klimatach jest bardzo ograniczona. Żadne bajery typu Fn+F12 nie działają, bo (jak to głupio brzmi) klawiatura nie działa. Panel dotykowy i touchpad działają normalnie, działa tez podłączona pod USB klawiaturka.

To czyszczenie - odbywało się z użyciem jakichś płynów ? (jeśli tak - to trzeba było poczekać z uruchomieniem aż wszelkie resztki odparują).

Teraz zasadniczo możesz zrobić tylko to samo - odczekać, upewniając się jednocześnie czy przypadkiem kilka klawiszy nie znajduje się w pozycji “wciśnięty”. Jeśli powyższe nie pomoże - to obawiam się że czeka cię serwis i wymiana klawiatury.

groby12 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie, tylko wilgotną ścierką przejechałem po klawiszach bo były zakurzone i tyle.

Więc sprawdź dokladnie czy któryś z klawiszy (albo nawet kilka) nie zablokowalo sie.

Nie, żadne przyciski nie były wciśnięte. Wczoraj część klawiatury zaczęła działać, a dzisiaj już jest sprawna w całości. Nic nie robiłem co mogłoby ją naprawić, więc widocznie trzeba było odczekać.