Nie działa klawiatura

Hej!
Wczoraj było ok, a dzisiaj nie działa klawiatura, a myszka natomiast bez problemu.
W menedżerze zadań jest, że Urządzenie HID i tam żółty znaczek, nie działa uszkodzone sterowniki kod 19 i nie mogę przywrócić poprzednich. Co ciekawe na innym kompie działa. Bardzo proszę o pomoc nie wiem co robić, a potrzebuję komputera.

Spróbuj usunąć klawiaturę z poziomu menadżera urządzeń, zrestartuj komputer i ewentualnie wyszukaj aktualizacje Windows update.

już to zrobiłem niestety znowu się podpina i jest ten sam problem

Jeśli instalowałeś jakieś oprogramowanie producenta klawiatury to odinstaluj.

klawiatura

odinstalowalem logitech g hub i zrestartowalem system, niestety dalej nic. Myszka dziala, klawiatura nie.

Do innego usb próbowałeś podłączyć?

tak, nadal nie działa, na innym kompie wszystko ok. Co ciekawe, żadna klawiatura nie działa na tym, bo podłączyłem starą i tak samo. Uszkodził się sterownik, ale nie mam pojęcia jak go podmienić, bo najnowszy zainstalowany, a przywróć zablokowane.

Odpal dism i sfc, chociaż nie wiem czy one coś robią przy sterownikach :thinking:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system

wielka aktualizacja windowsa to naprawiła, ale jeszcze takiego czegoś nie grali, żeby tak zmusić do aktualizacja :open_mouth:

Raczej zbieg okoliczności, no chyba że osobiście podpadłeś Gatesowi :wink:

1 polubienie

chyba nie skalałby się taką jednostką jak ja :stuck_out_tongue: W każdym razie wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: