Nie działa kontrola głośności w AIMP

Cześć, 

mam AIMP-a, ostatnia stabilka, od kilku wersji nie działa mi kontrola głośności(suwak). Mogę tylko całkowicie wyciszyć dźwięk, jakakolwiek inna pozycja suwaka nie przynosi reakcji.

 

Ktoś ma podobnie i wie jak to naprawić?

 

Może sprawdz na WASAPI i ustaw logarytmiczną głośność :slight_smile: sterowniki od dzwieku masz aktualne :slight_smile: Jeszcze takiego problemu z AIMP nie widziałem :slight_smile: Ogólnie bardzo szybko reagują na znalezione błędy :slight_smile:

Działa. 

Ustawienie WASAPI Exclusive(PUSH) naprawia kontrolę głośności. Reszta opcji bez skutków.

Skutkiem ubocznym jest, że jeśli AIMP działa w tle to pozostałe programy, które odtwarzają dźwięk są wyciszone. Ale da się z tym żyć. 

 

Powiem ci ja od długiego czasu używam wasapi bo na wzmacniaczu dobrych kolumnach i bezstratnym dzwieku (no i w miare karta ) różnica jest spora :slight_smile: A to że aimp ma priorytet w odtwarzaniu przed innymi to dla mnie zaleta bo jak go włączam to oczekuje żeby on grał :slight_smile: :slight_smile: Pozatym WASAPi podobno robi tak że omijane są wszelke filtry w windowsie i dzwiek jest bardziej czysty i wydaje mi się że to raczej jest prawda :slight_smile: Sam oceń :slight_smile: