Nie działa ładowanie stron (również z dysku) w Chrome

Przeglądarka normalnie się uruchamia, ale żadne strony (również lokalne z dysku) nie chcą się załadować, jedynie animuje się ikona ładowania na karcie, ale trwa to (dosłownie) w nieskończoność i nie widać żadnych postępów ładowania strony. Usunąłem profil Chrome, usuwałem całą przeglądarkę, przełączałem z wersji dev na stable i na odwrót ale wciąż nie działa. Słyszałem, że na starszych komputerach (ok. 5 lat) w jakiejś szkole też nie działał Chrome. Jeśli potrzeba więcej informacji to proszę pytać. Jak rozwiązać ten problem?

Przyczyna leży najprawdopodobniej w “pomieszaniu” w komputerze różnych wersji Chrome. Nie radzę w przyszłości instalować wersji Dev, czyli obecnie 6.x. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak kompletnie odinstalować Chrome. Można spróbować od początku zainstalować wersję “stable” z serii 5.x, ale powodzenia raczej nie widzę. Instalować radzę z pobranego pliku ze słowem “setup” w nazwie, a nie “installer”. W sumie rozwiązanie problemu raczej wątpliwe.

Jeśli to wszystko nic nie pomoże, doradzam kompletne odinstalowanie Google Chrome i zainstalowanie Comodo Dragon

http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Drag … 16593.html

Działa identycznie jak Chrome, ale jest pewniejsza w działaniu i bezpieczniejsza.

Jak już pisałem, usuwałem całkowicie przeglądarkę i profil, również instalowałem z plików instalacyjnych. Przypomniało mi się, że instalowałem wersję Chromium (tą aktualizowaną co chwilę), ale ona miała profil osobno (nawet nie wiem gdzie były).