Nie działa mi dźwięk w laptopie:( Co mam zrobić?

Nie działa mi dźwięk nie ma nawet tej ikonki na pasku zadań. Wydaje mi się że muszę zainstalować sterowniki, bo chyba się usunęły ale nie wiem… Proszę pomóżcie mi, bo nie chce zanosić laptopa do naprawy… Próbowałam już tej pomocy z Panelu Sterowania ale ciągle nie działa… proszę o szybką pomoc.

Podaj model laptopa oraz system jaki posiadasz.

Asus, Windows XP

Przeczyść CCleaner’em i zainstaluj to

http://storage.dobreprogramy.pl/dodatki … rogramy.pl.exe

Nie dziękuj. :wink:

jak mam to przeczyścić CCleaner’em ?? ja nie mam zielonego pojęcia o czymś takim :stuck_out_tongue: gdzie to jest jak to sie robi i wogóle… a ta strona mi nie działa co podałeś =RaFaL= :frowning:

CCleaner to program do kasowania różnych śmieci z dysku, znajdziesz go na dobreprogramy.pl

Następnie zainstaluj sterowniki od dźwięku albo odrazu… :slight_smile:

storage.dobreprogramy.pl/dodatki/wdm_r267(dobreprogramy.pl).exe

Poszukaj na stronie producenta laptopa,w tym przypadku asus pl.asus.com wpisujesz model laptopa przechodzisz do zakładki Download i wybierasz system w tym przypadku windows xp przechodzisz do zakładki audio i pobierasz pliki.Jeżeli masz Windows xp z dodatkiem serwisowym sp2 musisz zainstalować plik Microsoft KB888111 Hotfix,po tym instalujesz drivery,jeżeli masz sp3 od razu wypakuj sterowniki do folderu Audio i szukasz pliku setup.exe i uruchamiasz ponownie laptop.Jaki jest to model ,mój to K50c-Sx002 :slight_smile: