Nie działa mi internet w tablecie

Witam!

Mam tablet prestigio 5080 c pro.Mam z nim również problem , a mianowicie gdy włączę wifi to tablet widzi moją siec i inne sieci ale gdy próbuje się połączyć to nagle z 5 kresek zasięgu spada mi do 1 i jest napisane uzyskiwanie adresu ip i tak cały czas zostawiłem kiedyś na 30 min tablet z myślą że się połączy , ale nie połączył się.Przywracałem ustawienia domyślne , ale też nic :/.Jeśli chodzi o internet to raczej nie jest to wina internetu bo wcześniej mi chodził , a na komputerze normalnie chodzi.Tylko na tablecie tak mam :(.I tu moje pytania:

  1. Czy da się coś zrobić żeby chodził internet , czy np. wystarczy coś zmienić w ustawieniach?

  2. Czy przyjmą mi tablet na gwarancje? (kupowałem w mediaexpert)

  3. Jaki może być powód , czy wirus? (miałem avasta)

  4. Jeśli trzeba przeinstalować system… To wie ktoś jak to zrobić?

Wygląda jakbyś błędne hasło do twojej sieci podał.Upewnij się że jest poprawne.

Miałem identyczne objawy przy moim tablecie (całkiem innym). Pomogło podłączenie tabletu do komputera i zainstalowanie firmare update.

Sprawdź na stronie internetowej producenta, powinno być w dziale “downloads” - szukaj pozycji “firmware update”.

Zależnie od rodzaju sprzętu, update firmware przeprowadza się przez usb albo kartę pamięci (aparaty, kamery itp.).

Sprawdź co zaleca producent. Strona internetowa tego producenta wydaje się dość pofesjonalna (w przeciwieństwie do strony mojego tabletu), więc cała procedura powinna być dobrze opisana.

Dzięki za rady jak by co , ale technika to takie coś co nigdy się nie ogarnie , dzisiaj z ciekawości sprawdziłem jeszcze raz , a tu co działa.Nic , a nic nie robiłem , a działa.Wcześniej sprawdzałem , czekałem i nic , a tera nagle działa.Wiem że to nie wina hasła , bo w androidzie możemy sprawdzić gdy piszemy i nie raz sprawdzałem.

Temat do zamknięcia.