Nie działa mi kamerka; brak sterowników?

Okej, sprawa jest tego typu, że dostałam w prezencie laptopa toshiba c855d-s5351 z windows 8 i mam problem z uruchomieniem kamerki i mikrofonu. Chciałam pogadać na skype i po włączeniu mojego mikrofonu, on nadal nie działał, a kamerki w ogóle nie wyszukuje (tak jakby jej nie było?). Próbowałam szukać rozwiązania w google, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, a jestem w tym kompletnie zielona, dlatego proszę o pomoc i trochę wyrozumiałości dla mnie - jeśli mój problem jest banalny lub ktoś wie, że wcale go nie ma. Proszę o pomoc i z góry dziękuję  smile.gif

Włączyłam kamerkę w ustawienia - prywatność na samym początku użytkowania laptopa (jakieś trzy tygodnie temu), a teraz wchodząc tam, w ogóle nie widzę tej opcji… Co się dzieje z tym laptopem?

Najlepiej będzie, jeśli znajdziesz jakiegoś zaprzyjaźnionego informatyka na miejscu. Przez forum to trudny temat do wytłumaczenia i może być wiele przyczyn takiego stanu rzeczy. Sterowniki znajdziesz tutaj: http://www.toshiba.pl/innovation/download_drivers_bios.jsp?LNG=20&service=CE