Nie działa mi klawisz "m" oraz strzałka w prawo

Gdy ostatnio odszedłem od kopa na kilka minut po czym wróciłem nie chce mi działać klawisz “m” oraz strzałka w prawo. Czy może stało się coś z klawiaturą czy to jakiś problem do rozwiązania.

P.S. Tutaj “m” skopiowałem i wkleja je za pomocą Ctrl+V

Proszę autora tematu o zamieszczenie tabeli (listy) przerwań IRQ z informacji o systemie i nie sugerowanie się stanem OK jako poprawnym. Pomocna będzie informacja czy autor korzysta z myszki na USB i lub klawiatury, czy komputer jest stacjonarny, temperatury odczytane w czasie braku dźwięku i wartość napięć.

Proszę użytkownika foru o napisanie gdzie takową tabelę ogę znaleźć. I kawiatura i ysz jest na USB. Koputer jest stacjonarny.

Tak samo nie wiem co z tym.

■■■? :o

podepnij swoją klawiaturę w inym komputerze i zobacz czy są te same objawy… będziesz miał odpowiedź czy to ona wysiadła

No ■■■■, bo pod inny też nie działają te klawisze.

Ja mam laptopa i także nie działa mi strzałka w prawo no i na dodatek przestał mi działać ten przesuwak nad lewym i prawym klawiszem myszki. Co robić?

pójść do serwisu / wymienić

a czy jest możliwość wymiany tych mocowań pod klawiaturą? ;>

Że co? Przesuwak? :smiley:

Zanim zaczniesz pisać na forum sprawdź co i jak się nazywa.

A ten przesuwak to touchpad.

Zapytaj serwis.

Jeśli w jakikolwiek sposób nawala klawiatura/mysz należy sprawdzić urządzenie na innym komputerze. W przypadku laptopa można podpiąć zewnętrzną klawiaturę/mysz i sprawdzić działanie. Również można sprawdzić dane urządzenie w Trybie awaryjnym.

jeśli nie działa należy wymienić na nowe uprzednio sprawdzając inne urządzenie na komputerze czy aby nie jest uszkodzony port.

Wypróbuj formatuj cały system i sprawdź. Najbardziej możesz spróbować przywrócenie systemu Windows