Nie działa mi radio na GG

Witam.

Czy ktoś wie dlaczego nie działa mi radio na GG,nawet jak chcę słuchać radia ze strony GG to włancza się Winamp , pokazuje się adres tego radia(coś w tym stylu) po chwili pojawia się napis z Winampa “zakończono”.Nie moge rozszyfrować tego problemu.Na winampie wszystkie stacje mi grają,ale tylko jak chce słuchać coś GG czy na Winampie,czy za pomocą tego komunikatora to jest cisza.Próbowałam wyłączyć na chwilę firewall,ale nic to nie dało.Już wcześniej instalowałam kilka razy Winampa,GGi nic,Poprostu nie wiem o co chodzi z tym radiem z GG?Dlaczego wszystko gra na Winampie a z GG nie?Czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje?Męczę się z tym od kilku miesięcy

Jaką masz wersję Winampa?

To masz szczęście. Ja przez radio zrezygnowałem z GG 7.

5.53

Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie GG i Winampa.

już tak robiłam.Więc właśnie jestem ciekawa co jest grane,że nawet to nie pomaga

Magi55 , pamiętaj, aby przeczyścić rejestr przed ponowną instalacją powyższych programów (możesz to zrobić np. za pomocą programu Easy Cleaner

Najlepiej użyj kilku programów np. Easy Cleaner, RegCleaner i TuneUp Utilities RegCleaner.

ja też miałem podobna sytuacje, musisz uruchomic kompa ponownie i powinno dzaiłac