Nie działa mi san andreas multiplayer

Witam nie wiem dlaczego nie działą mi san andreas multiplayer. Jakieś dwa miesiące temu wszystko działało. I nagle gdy rano chcę wejść na serwer nie da sie pokazuje mi się klepsydra i znika nic sie nie dzieje. Dzisiaj gdy znowu zainstalowałem san andreas jest tak samo. Może ktoś wie dlaczego tak jest ?

Chciałem jeszcze dodać że zainstalowałem tę poprawkę z tematu san andreas multiplayer opis ale i tak nie działa dzieje sie tak samo

Przeinstaluj gre

już to robiłem i tak nie działa

a po usunięciu gry usunąłeś pliki z Moje Dokumenty?

Wszystko usunąłem. Próbowałem wszystkiego :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Ja też mam z tym problem. SA-MP raz działa, raz nie. Wczoraj mi nie działał a dzisiaj już chodzi. Nie wiem od czego to zależy ani co to powoduje. Tak jest i tylke. Raz pomogła mi reinstalacja gry, ale to już widze robiłeś. Moja rada: zrób to jeszcze raz, najlepiej odrazu foramta :stuck_out_tongue:

mi ten program teraz też nie działa :confused: tak mają chyba wszyscy…

na jakiej wersji sa-mp grasz ?

Ostatnio właśnie z kumplami chciałem pograć i też mi nie działało… a im chodziło wszystko w 100%. A błąd mam taki sam jak ty opisujesz, tak jakby próbuje się włączyć a się nie włącza.

Mi zarazie działa chociaż mam Viste. Ale i tak zawsze jak wyłanczam SA-MP to -mam mase błędów na monitorze. Tak jak na screenie. Ale po za tym to działa.

przechwytywanie0hw1.th.jpg

Pomożecie mi! !!

Ja zainstalowałem Sa-mp i biorę Konekta i sie nie włancza

A mi się właśnie włancza a potem wyskakuje crash :evil: :evil: :evil: :evil: ale przed tym normalnie sie wszystko ładowało :frowning: :frowning: :frowning:

mi też sa-mp crashuje że musiałem resetować komputer

prawy na sa-mp ,właściwości > zgodność > ustaw zgodność z 2000 albo 98 ,- nie pamiętam już jak to trzeba było.

sa-mp nie chcę się uruchomić kiedy przestawiłem zgodność

szymonek760 , kurcze lata temu w to grałem ,na 100% ustawienie zgodności poprawiało działanie ,tylko nie pamiętam co trzeba było ustawić …Spróbuj ustawić zgodność z 95.