Nie działa mi wrzuta

Witam !

Mam problem , ponieważ ściągałem nieraz piosenki z wrzuty , a teraz nie mogę nawet wyszukać żadnego kawałka ani odtworzyć żadnej piosenki .

Proszę o pomoc .

Pozdrawiam !

Strona niedawno przeszła zmiany wyglądu.

Też przez jakiś czas nie mogłem z niej korzystać.

U niektórych to się dzieje w różnych czasach (Wiem bo u znajomego działało, a u mnie nie).

Należy poczekać.

Ewentualnie to wina jakiejś zapory sieciowej…

Administracja wrzuty automatycznie blokuje zbyt częste wejścia z jednego numeru IP. Cierpią na tym głównie osoby nie posiadającego zewnętrznego IP. Po jakimś czasie blokada automatycznie zniknie. A jak nie chcesz czekać pozostaje proxy.

To znaczy u mnie to już nie działa dobre dwa miesiące , na początku wyskakiwał mi błąd jak odtwarzałem piosenki a po jakimś czasie wogule nic nie mogę zrobić na tej stronie , tylko się wczytuje i nic poza tym nie mogę na niej zrobić ? :frowning:

Kontaktuj się z Twoim providerem. U mnie było to samo chyba z 5 razy, ale po kilku telefonach właściciel mojej sieci najwidoczniej załatwił sprawę z administracją Wrzuty bo już od miesiąca jest wszystko OK :).

To znaczy z kim się kontaktować , jeżeli mogę jaśniej kto to jest Provider :slight_smile: i jak to zrobić ? :slight_smile:

Twój dostawca internetu.

Ja akurat posiadam internet na kartę ale , i wszystko poza wrzutą działa dobrze :slight_smile: