Nie działa mikrofon!? - UAA dla HD Audio!?

Witam ! działa mi głos tylko ze mikrofon nie ( mikrofon działał 2 dni temu ) lecz reinstall sterowniku głosowego AUDIO zrobiłem ( dźwięk idzie z płyty głównej zintegrowana. ) gdy włączam komputer pojawia się

UAA dla HD Audio

i PCI DEVICE…

lecz dzwięk działa wnioskuje stad ze powinienem coś zrobić z tym pozdrawiam ! PROSZę O POMOC!

Rozumiem, że masz Windows XP. Instalowałeś poprawkę KB8881111 dla Windows XP? Jeżeli nie to zainstaluj ją, linka do niej znajdziesz w tym temacie. Jak już będziesz miał ją zainstalowaną, to przeinstaluj sterowniki do karty dźwiękowej.

Zombiak , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

takiś mądry? to znajdz mi lepszą nazwe tematu… nie wiem jak mam to zapisac bo nie wiem jaki jest wlasciwie problem pomyslalem ze skoro to sie pojawia a wczesniej nie… to moze tego wina!?

@edit: NIE DA SIE TEGO ZAINSTALOWAC ! ;/ pojawia sie cos w stylu failed install, cancel

Jeżeli korzystasz z przedniego panela komputera to zaznacz ,Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego".

Temat :

viewtopic.php?f=19&t=205720

no dobrze juz sie nie pojawia ale mikrofon tez nie dziala :confused: co mam zrobic?.

Napisz wyrażniej - może być zepsuty mikrofon.

U mnie działają nawet ,mikrofonki" za 10-12 zł. :slight_smile:

po reinstallce sterownikow ( jakies 3 dni temu ) przestał działać mi mikrofon… kiedy odłanczam gniazdo jego z tyłu slysze szmery takie… nie wiem co to robi itp… a chcialbym ze znow dzialal mi ON

Temat : viewtopic.php?f=19&t=277324

dobra cos poprobiłem i zadziałało tylko ze ciagl epokazuje sie to new hardware nawet po wylaczeniu tego co dales cos tam z przednim panelem :stuck_out_tongue:

ale jak wylaczyc to pokazywanie sie hardware? bo ciagle to sie dzieje zrobilem to co Xman radził i nadal sie pojawia ! :confused: