Nie działa mikrofon

Nie działa mi mikrofon. Sprawdzałam już test w panelu sterowania> Dzwięki i urządzenia audio i tam wskaźnik mikrofonu nawet nie drgnie. Co rto może być?? Dodam, że dnia poprzedniego wszystko pięknie działało.

A może jakimś cudem Ci wejście mikrofonu (mogę się mylić ale chyba Line IN) się wyciszyło,sprawdź.

1.Może Ci się przypadkiem odłączyły kable…

  1. START>>Mój komputer>>Właściwości>>Sprzęt>>Menadżer urządzeń>>Urządzenie do obrazowania

Jeśli jest kamera z żółtym kółkiem to nie masz zainstalowanych sterowników więc wkładasz płytę główną i instalujesz, najlepiej prawym na PC kamera i aktualizuj sterownik :slight_smile:

Dodane 23.08.2009 (N) 10:02

1.Może Ci się przypadkiem odłączyły kable…

  1. START>>Mój komputer>>Właściwości>>Sprzęt>>Menadżer urządzeń>>Urządzenie do obrazowania

Jeśli jest kamera z żółtym kółkiem to nie masz zainstalowanych sterowników więc wkładasz płytę główną i instalujesz, najlepiej prawym na PC kamera i aktualizuj sterownik :slight_smile:

viewtopic.php?f=19&t=338502-może to ci w czymś pomoże. Lub to:http://forum.dobreprogramy.pl/brak-glosu-mikrofonu-t338502.html#p2215706Pozdrawiam.

Dzięki już wszystko jest ok. Sama nie wiem co było. Jak z dnia na dzień przestał działać tak i z dnia na dzień załapał. Włączam komp i działa. Jakies czary mary chyba :slight_smile: