Nie dziala mikrofon?

Siemka mikrofon jak go pod tylni panel podłącze to działa ale jak wyłączę kompa i włączę to już nie działa.Na "skype ,ts "lub czymś mnie nie słychać ale na głośnikach wszystko słychać.Co jest przyczyna usuwałem sterowniki i nic.A w przednim panelu wszystko ok.

Z góry dzięki .

wiciuoo3 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Mam podobny przypadek

karta dźwiękowa Realtek ALC888

U mnie problem zauważyłem w nowych wersjach Skype. Np inny program wykorzystujący mikrofon działa. A co do Skype uruchamiam program i podłączam mikrofon wtedy działa.

Szukałem jakiegoś konkretnego rozwiązania oraz wiele razy zmieniałem sterowniki ale bez efektu.

Macie uruchomiony panel przedni (różowe gniazdo) także jako wejście z mikrofonem. Wejdzcie do do “menadżera Dźwięku” i jeśli macie mikrofon z tyłu podłaczony to na “przednim panelu” ustawcie w “różowym” gnieżdzie np. jako wejście linowe. problem zginie.

boofla wielkie dzięki wszystko już działa

:lol:

U mnie też ok :smiley: =D>

lecz wybrałem opcje wyłączenia *wykrywanie panelu przedniego" w ustawieniach sterownika

A gdzie mam znaleźć ten menadżer dzwięku?:d