Nie działa Miks stereo

Stery najnowsze są, wyciszony nie jest.

W kompie mam zintegrowaną kartę dźwiękową i muzyczną na PCIe, Miks stereo jest w zintegrowanej, w dodatkowej nie ma takiej opcji (ale, może być to wina sterowników bo Creative nie stworzył dla tej karty sterowników pod Windows 7).

Także jaki jest powód nie działającego Miks stereo w zintegrowanej karcie dźwiękowej?

Od razu uprzedzam, że nie jest to wina włączonych obu kart, znaczy się one nie gryzą się jak ktoś może tak stwierdzić. Próbowałem nawet wyłączyć jedną i sprawdzać te stereo miks, ale to nie pomogło.

Tak więc definitywnie, jak rozwiązać ten problem?

Może pomoże Ci informacja jak ja używałem Miks stereo: nagrywanie-radia-internetowego-t476372.html?hilit=miks%20stereo#p3006888

Powodzenia i daj znać o efektach.

Pozdrawiam!

ja pierdziele, problem rozwiązałem…

xD, wystarczyło tylko ustawić głośnik jako domyślny od zintegrowanej karty dźwiękowej, heh i działa,

tak przy okazji, można sprawdzić czy karta muzyczna ma dwukanałowość? (miks stereo), bo chciałbym wiedzieć moja karta muzyczna to ma to może zaspamuje email Creative i zrobią te sterowniki pod Windows 7

Start - w okno wyszukiwanie wpisz Dźwięk i otwórz to co zostanie znalezione - w oknie, które zostanie otwarte karta Nagrywanie - prawy przycisk myszy na “Miks stereo” i Właściwości - w oknie, które zostanie otwarte przejdź na kartę Zaawansowane.