Nie działa notatnik

Witam,

Nie działa mi notatnik :-o

Podczas uruchamiania notatnika pisze, że brak dostępu :cry:

Co mam zrobić?

Witam!Zrezygnuj z niego w necie jest pełno alternatyw i to dużo lepszych od systemowego notatnika np."Pretekst"sam jego uzywam i jest spoko

No, ale problem będzie nadal…

chce czegoś lekkiego jak sys notatnik, a chyba czegoś takiego nie ma więc nie zrezygnuje z niego :-o

Programik który podałem jest bardzo lekki i naprawdę bardzo dobry a waży 352KB.Jak bedziesz chciał to podeśle bo linka do strony już nie mam.

Złączono Posta : 27.04.2007 (Pią) 16:30

nie nie będzie starczy iż zmienisz za pomocą czego mają być otwierane pliki txt.

A może otwierasz w nim dokumenty do których właśnie nie masz dostępu?

Czy dzieje się tak także przy otwieraniu samego notatnika?

Zamień plik notatnika Tym lub tego zainstaluj.

Przy samym odwieraniu notatnika…

To coś pokazuje błąd, że nie może odnaleść pliku MSVCR70.dll, podczas uruchamiania instalki “Notepad2”…

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcr70

a pracujesz na koncie administratora, czy na koncie z ograniczeniami?

rozumiem, że masz system Widows XP?

temat postu dotyczy niedziałającego programu notatnik i na tym należałoby się skupić, propozycje zastąpienia Notatnika czymś innym to tylko obejście problemu a nie jego usunięcie.

Chciałem tak właśnie zrobić, ale Inni użytkownicy wstawiali jakieś inne “swoje” notatniki :stuck_out_tongue:

Edit:

Jeżeli włączę “wybierz program”, to otwiera się prawidłowo notatnik systemowy :?

Co jest :?:

A zrobiłeś tak?

poszukaj na dysku C: pliku

notepad.exe

być może oprócz tego właściwego notatnika (Windows\system32\notepad.exe) masz może jakiś “kawał” w innym miejscu.

Tak…

A co to ma zmienić :?: