Nie działa obrót 360° na YT

Witam.

Chciałem sobie zobaczyć jak wyglądają filmy 360° na telefonie i okazało się, że nie mam możliwości obracania ekranem, nawet palcem. Po prostu wygląda to jak zwykły film. Android 4.2.2 wersja apki YouTube najnowsza (wcześniej było tak samo). Jak można to naprawić?

Konkretniej, o jaki film chodzi? Sprawdzę na moim urządzeniu z Androidem 6.0.

Chodzi o każdy film 360. Próbowałem na wielu od różnych ludzi, na żadnym nie działa. 

A masz pobraną apkę Google Cardboard ? Filmy 360 stworzone przez Ciebie możesz bez problemów odtwarzać na komórce, ale te z YouTube działają tylko z tą apką. 

Okej. U mnie filmy 360 na moim urządzeniu, działają płynnie, na apce YouTube. 

Nie mam nic takiego. Mógłbyś podać link? Jedyne co znalazłem od Google to “Cardboard Design Lab” ale po nazwie wnioskuję, że nie o to chodziło.

Możliwe że twój smartfon nie obsługuje video w 360*. Link - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.samples.apps.cardboarddemo&hl=pl

 

O jaki model chodzi ?

To co jest w linku nie obsługuje mojego telefonu i nie mogę zainstalować. 

To całkiem możliwe że twój telefon nie obsługuje 360* na youtube. Jaki masz model telefonu ?

Samsung galaxy ace 3 lte

Twój telefon nie obsługuje 360* na YouTube.

Szkoda :/ 

Ale dzięki za pomoc.

Mi takze nie dziala a mam samsung galaxy s8 pobralem wszystkie te aplikacje cardboard i dalej mam zablokowane na yt