Nie działa opcja "odpowiedz" przy komentarzach na YouTube

(Sand99) #1

Cześć wszystkim, nie wiem dlaczego ale nie mogę odpowiadać na komentarze na YT. W ogóle nic się nie dzieje gdy klikam "odpowiedz". Co mam zrobić żebym mógł odpowiadać tak jak zaledwie tydzień temu ?

(Grzegorz15900) #2

Witaj, może używasz jakiegoś programu do blokowania reklam i to on blokuje. Powiedz też jaka to przeglądarka i system.

(ra-v) #3

W jakiej przeglądarce? Spróbuj w innej.

(Sand99) #4

nie chcę zmieniać przeglądarki, mam Google Chrome i system Windows XP ... Nie mam programu do blokowania reklam.

-- Dodane 23.07.2012 (Pn) 13:30 --

Podam ciekawostkę że gdy użyłem Mozili Firefox też się nic nie dzieje, ale gdy nacisnę "odpowiedz" to "odpowiedz" uzyskuje niebieską obwódkę. Nie wiem może to pomoże w czymś :stuck_out_tongue:

(ra-v) #5

Wyczyść dane przeglądarki i spróbuj.

Jeśli nie pomoże to wyłącz antywirusa i wszystkie dodatki w przeglądarce dot. AV.

Miałem podobny problem, jakby YT uznawał mnie za spamera gdy próbowałem coś skomentować w Operze. Ale mijał po restarcie przeglądarki. Czasem dziwny znak lub ciąg znaków w komentarzu coś miesza.

(Sand99) #6

Ostatnie dodatki jakie dodawałem to tłumaczenie danych stron z języka angielskiego na polski ... antywirus wyłączony i nic to nie dało.

Prosze o pomoc.

Jesteś zalogowany na konto googla? Ew. spróbuj założyć nowe konto i z niego napisać

Czasami youtube blokuje niektóre słowa, zobacz z inną treścią czy też nie da rady.

(Sand99) #8

Ale nie rozumiesz. Bo jak naciskam "odpowiedz" to nic się nie robi, nie pokazuje się "okienko" do wysłania komentarza. Nic, kompletnie nic. Jakby ten przycisk był off.

(Martino161) #9

Witam.Ja od paru dni mam ten sam problem i też nie wiem co mam zrobić.Jak chcę komuś odpowiedzieć to za każdym razem muszę wchodzić na skrzynkę odbiorczą w wiadomościach e-mail bo inaczej nie daję rady:) Jak w YT naciskam ,,odpowiedz,, to nie pokazuje się nic poza niebieską obwódką:slight_smile: