Nie działa opcja "odpowiedz" przy komentarzach na YouTube

Cześć wszystkim, nie wiem dlaczego ale nie mogę odpowiadać na komentarze na YT. W ogóle nic się nie dzieje gdy klikam “odpowiedz”. Co mam zrobić żebym mógł odpowiadać tak jak zaledwie tydzień temu ?

Witaj, może używasz jakiegoś programu do blokowania reklam i to on blokuje. Powiedz też jaka to przeglądarka i system.

W jakiej przeglądarce? Spróbuj w innej.

nie chcę zmieniać przeglądarki, mam Google Chrome i system Windows XP … Nie mam programu do blokowania reklam.

Dodane 23.07.2012 (Pn) 13:30

Podam ciekawostkę że gdy użyłem Mozili Firefox też się nic nie dzieje, ale gdy nacisnę “odpowiedz” to “odpowiedz” uzyskuje niebieską obwódkę. Nie wiem może to pomoże w czymś :stuck_out_tongue:

Wyczyść dane przeglądarki i spróbuj.

Jeśli nie pomoże to wyłącz antywirusa i wszystkie dodatki w przeglądarce dot. AV.

Miałem podobny problem, jakby YT uznawał mnie za spamera gdy próbowałem coś skomentować w Operze. Ale mijał po restarcie przeglądarki. Czasem dziwny znak lub ciąg znaków w komentarzu coś miesza.

Ostatnie dodatki jakie dodawałem to tłumaczenie danych stron z języka angielskiego na polski … antywirus wyłączony i nic to nie dało.

Prosze o pomoc.

Jesteś zalogowany na konto googla? Ew. spróbuj założyć nowe konto i z niego napisać

Czasami youtube blokuje niektóre słowa, zobacz z inną treścią czy też nie da rady.

Ale nie rozumiesz. Bo jak naciskam “odpowiedz” to nic się nie robi, nie pokazuje się “okienko” do wysłania komentarza. Nic, kompletnie nic. Jakby ten przycisk był off.

Witam.Ja od paru dni mam ten sam problem i też nie wiem co mam zrobić.Jak chcę komuś odpowiedzieć to za każdym razem muszę wchodzić na skrzynkę odbiorczą w wiadomościach e-mail bo inaczej nie daję rady:) Jak w YT naciskam ,odpowiedz, to nie pokazuje się nic poza niebieską obwódką:)